אימון אישי קואצ’ינג

 

הרבה אנשים הולכים למכון כושר, רצים, שוחים, או עושים פעילויות ספורטיביות אחרות מבורכות בשביל להתאמן ולעבוד על השרירים שלהם. הרבה פחות אנשים מאמנים את אחד השרירים החשובים ביותר שלהם. המוח. ולכן, גם אם מרגישים טוב מבחינה פיזית או נראים טוב מבחינה פיזית, הרי שמבחינה מנטאלית זה לא ככה. מבחינה מנטאלית הרבה פעמים הם מתמודדים עם לחצים, כעסים ואינספור דברים אחרים שמונעים מהם להתקדם. לכן עליהם לפנות אל אימון אישי קואצ’ינג.

המשמעות האמיתית של אימון אישי קוא’צינג היא, אימון כושר מנטלי. זה אולי יישמע מוזר, אך בסופו של דבר, הצד המנטלי שלנו חשוב לא פחות מהצדדים המעשיים, ובוודאי הפיזיים. הרי בשביל שאנחנו נקום ונעשה מעשה, אפילו אם הכוונה בכושר גופני, אנחנו צריכים להרגיש מספיק חזקים ומוכנים מנטלית, אחרת אנחנו לא נחשוב על זה בכלל ואם נחשוב, נוותר על כך מראש מתוך מחשבה, שאם לא עשינו את זה עד עכשיו, נניח, אז אין שום סיכוי שנצליח לעשות את זה כעת.

חשוב לציין אימון אישי קואצ’ינג מתייחס אלינו לא רק כפרטים אלא מעבר לכך. ישנם סדרי אימונים שמיועדים לזוגות, מה שנקרא אימון לזוג. גם כאן ישי משמעות גדולה לצד המנטלי, עד כמה אנחנו יכולים לחזק ולדרבן את הצד השני, עד כמה אנחנו יכולים להתפשר מבלי שנרגיש שזה פוגע לנו באגו ועוד.

אימון לזוגות מתבצע במצבים שונים בחיים, בין אם מדובר במצבי משבר אליהם כבר הגענו וכעת אנחנו לא יודעים כיצד לצאת מהם ובין אם מדובר בסיטואציות שאנחנו מבינים שאם לא נשתמש בשירותיו של מאמן אישי, הרי שאנחנו נצטרך להגיע לנקודה בה נפרק את החבילה. צריך להדגיש, אימון אישי קוא’צינג לא נותן לנו תשובות מה לעשות, אלא נותן כלים איתם אנחנו עובדים ובעזרתם אנחנו פותרים את הבעיות השונות בהן אנחנו נתקלים.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא, אימון אישי קואצ’ינג לא רק כאימון לזוג אלא לפרט הבודד. כאן יש משמעות גדולה מאוד לכל העניין של אימון כושר מנטלי, מאחר והרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו בחיים מתמודדים עם סיטואציות שיכולות להפיל אותנו, אם אנחנו מגיעים חזקים בראש ומוכנים עם תשובות כיצד לפעול מבלי לברוח מזה, הרי שאנחנו נצליח לצאת מהסיטואציה ולעיתים אפילו נוכל לצאת ממנה חזקים יותר ממה שנכנסו אליה, וכך נוכל להתקדם הלאה ללא חשש.

אם אתם רוצים לדעת עוד על אימון אישי קואצ’ינג, אשמח לעמוד לרשותכם. אהרון אדיב, מאמן אישי לפרטים וזוגות, אנשי עסקים וחברות. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר שלי ולקבל ממני את כל האינפורמציה בנושא. פנו אלי עוד היום ואשמח לקבוע איתכם פגישה ולהתחיל לעבוד איתכם כמה שיותר מהר.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support