אימונים עסקיים

 

פעם כשהיו מדברים על אימונים, הכוונה היתה לאימוני כושר כאלה או אחרים, היום ברור לכולם שאימונים יכולים להיות גם אימונים לחיים, אימונים עסקיים והם לא חייבים להיות אימונים אישיים, אלא אפשר גם למצוא מסגרות של אימונים זוגיים. המטרה בכל האימונים היא לדעת לנהל את החיים בצורה הרבה מסודרת ונכונה, להתמודד עם בעיות ולפתור אותן בצורה טובה ושלווה.

חלק מהותי מאותם אימונים, זה הצד המנטאלי. כמעט בכל הרבדים היום אנחנו יכולים למצוא הכרה בחשיבות של אימונים מנטליים. אימונים שמטרתם העיקרית היא לאמן את הראש, בדיוק כמו שמאמנים את הגוף, מתוך כוונה ומטרה לגשת אל הדברים בצורה נכונה והיות מסוגלים להתמודד עם כל בעיה שצצה במהלך הזמן.

אימונים מנטליים מהווים חלק מהותי בכל סוג של אימון, כולל אימונים עסקיים או אימוני זוגיות. נניח ואנחנו אנשי עסקים שצריכים לנהל עסק עם עובדים. זה לא מספיק שיהיו לנו כלים לניהול נכון מבחינה כלכלית, זה לא מספיק שיש לנו את הידע כיצד למכור בצורה חכמה או לקנות בזול, אנחנו צריכים להיות בטוחים בעצמנו, להיות מסוגלים לעמוד מול אנשים ולא לפחד, להתמודד עם סיטואציות שונות בביטחון מלא. אחרת לא נצליח לנהל את העסק לאורך זמן.

אימונים עסקיים הם שונים כמובן מאימוני זוגיות, הרי המטרה שלנו בתור בעלי עסק או מנהליו הוא להרוויח, לשפר את הרווחים שלנו, לעשות חישובים נכונים של עלות מול תועלת. באימוני זוגיות יש את העניין הרגשי. האדם מולו אנחנו עומדים זה אדם שאנחנו אוהבים, זה מישהו שאנחנו רוצים, בסופו של דבר שיהיה לו טוב ושהוא יהיה מאושר, גם אם זה בא על חשבוננו במידה מסוימת.

אך בשני המקרים, כאמור, יש חשיבות לצד המנטאלי, כי לפני שניגש לעשות את כל הדברים הנ”ל, אנחנו צריכים להיות מוכנים לכך בראש, אנחנו צריכים להרגיש בטוחים שזה הדבר הנכון מבחינתנו, אנחנו צריכים להסתכל על הדברים בצורה חיובית ולקבל שאנחנו לא תמיד יכולים לתקן הכל אך אם נעשה את הדברים נכון, יש סיכוי סביר שנצליח.

אימונים עסקיים מבוססים הרבה יותר על פרטים טכניים ועל נתונים, בעוד שאימוני זוגיות מבוססים יותר על הכלה, הכרה ורגש. הצד המנטאלי נכנס בשני סוגי האימונים בצורות שונות, אנחנו צריכים לדבר לשלב בין המאפיינים השונים בשביל להצליח להעביר את מה שאנחנו רוצים.

אם אתם רוצים לקבל עוד פרטים על אימונים עסקיים או אימוני זוגיות, זה הזמן ליצור איתי קשר. אהרון אדיב, מאמן אישי, אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב לכל עניין. אני מאמן אנשי עסקים, זוגות וכן אנשים פרטיים במצבים שונים בחיים. פנו אלי עוד היום בטלפון או במייל ואשמח לעמוד לרשותכם כמה שיותר מהר. אשמח לעזור לכם בכל עניין. 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support