בעיות בקריירה

 

לפעמים מגיע רגע בחיים, בו אנחנו מסתכלים על חיינו ומגלים שהתמונה הוורדה שאנחנו ציירנו לעצמנו והצגנו אותה לעולם, איננה כזאת באמת.  הקריירה שלנו היא לא זוהרת כמו שחשבנו, הזוגיות שלנו לא בשיאה, הקשרים עם המשפחה אינם טובים, ובמילים אחרות, מה שציפינו מעצמנו ומה שקיווינו שיהיה, מאוד רחוק מהמציאות.

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם בעיות בקריירה, בעיות משפחתיות או בעיות אחרות, לפעמים מדובר בבעיות קטנות שאין להן השפעה גדולה על החיים שלנו, מה שנקרא בעיות שגרתיות, לפעמים מדובר על בעיות נקודתיות כמו בעיות בעבודה או בעיות משפחתיות שאינן משפיעות על סיטואציות אחרות בחיים, אך החשש הגדול הוא שבעיה אחרת תוביל לבעיה אחרת, וכך ממצב בו אנחנו מתמודדים עם עניין נקודתי, נתמודד עם מפולת שעלולה לגרום לנו נזק קשה בחיים.

התמודדות עם בעיות בקריירה נניח או בעיות משפחתיות, צריכות להיות מדודות, הן צריכות ברמה כזו שאנחנו נוכל לעבד את הבעיה ולדעת כיצד לפתור אותה כשהיא קטנה או לפחות ברמה כזו שנוכל להמשיך ולנהל חיים סדירים מבלי שהיא תפריע לנו, גם אם לא הצלחנו לפתור אותה. אם בעיה אחת משפיעה על כל החיים שלנו, אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שזה יהפוך מהר מאוד לכדור שלג שיגרום לכך שאנחנו נתמודד עם שלל בעיות במקביל.

הדוגמא הקלאסית היא כמובן הקשר שבין הבית לעבודה. רבים שמתמודדים עם בעיות בקריירה, מביאים אותן הביתה ועם הזמן הם מגלים שיש להם בעיות בנישואים. הרבה פעמים זה בכיוון ההפוך, בעיות בנישואים מובילות לבעיות בקריירה. צריך לומר שזה יכול לעבוד גם בכיוונים אחרים, למשל, אם אנחנו עמוסים בעבודה ומביאים את זה הביתה, אז אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם בעיות משפחתיות, החל מכך שאנחנו לא מצליחים לפנות זמן לבת או בן הזוג ולילדים וכלה בכך, שאנחנו מגלים ריחוק וניכור מצד בני משפחה אחרים, מאחר ואנחנו לא מעורבים מספיק בחייהם.

הרבה פעמים יש לנו נטייה להדחיק בעיות, בין אם זה בגלל שאנחנו לא רוצים להתמודד איתן ובין אם בגלל שאנחנו מאמינים שהן קטנות ואין לנו שום בעיה לפתור אותן כשנרצה. הרבה פעמים אנחנו מתעוררים מאוחר כשהבעיה הופכת גדולה, אין לנו הרבה מה לעשות בעניין אלא לפתור את הבעיה כשהיא קטנה, לא לתת לה להתפתח, כי בעיה קטנה בדרך כלל מתפתחת להיות בעיה גדולה ובמקרה הזה, היא תוביל לבעיות נוספות ואז אנחנו נמצא את עצמנו חסרי אונים מולה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על התמודדות עם בעיות בקריירה, בעיות בעבודה או בעיות בנישואים, זה הזמן ליצור איתי קשר, אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ואני אשמח לעמוד לרשותכם. אהרון אדיב, מאמן אישי, עובד עם ילדים, בני נוער ומבוגרים. צרו איתי קשר במייל ובטלפון. 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support