מאמנים אישיים

 

בעשורים האחרונים אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים אשר למדו בבתי ספר לאימון ומציעים שירותי אימון אישי. מדובר על שירות של מאמנים אישיים לחיים, לעסקים, לזוגיות, למשפחה, ילדים ועוד. במקרים רבים מדובר במאמנים שיש להם ניסיון מעשי רחב בתחום בו הם מבקשים לאמן, ובמקרים אחרים מדובר על מאמנים אישיים עם רקע כללי יותר.

מאמנים אישיים הם כלי עזר רחב היקף שיכול לעזור לנו בצורות שונות, הם יכולים לעזור לנו להתמודד עם משברים מסוגים שונים, כאלה שאנחנו עוברים בזוגיות, בעבודה, בקריירה, או במקומות אחרים בחיים. אך לא רק בתקופת משבר אנחנו יכולים להיעזר בהם, למשל מאמנים עסקיים יכולים לעזור לנו כשאנחנו מבקשים להיכנס אל תחום חדש ולא יודעים כיצד לנהוג, מאמנים עסקיים יכולים לעזור לנו גם כשאנחנו חדשים בתחום העסקים ומבקשים הכוונה של גורם מוסמך.

דוגמאות נוספות אנחנו יכולים למצוא במקרה של מאמנת אישית לחיים שעוזרת לנו להתמודד עם סיטואציות שונות ולא מוכרות, או מאמנת אישית שעוזרת לנו ביצירת קשרים רומנטיים עם גברים. יש נשים שזה בא להן בקלות ויש כאלה שמגלות שכל מערכת יחסים נגמרת רע והן רוצות להבין, מה הן עושות לא נכון וכיצד לפתור את זה.

מאמנים אישיים יכולים לעזור לנו להתמודד עם מצבים שונים בחיים כאמור, אך זה בתנאי כמובן שיש להם את הידע והניסיון מחד ומאידך, שיש לנו כימיה טובה איתם. לכן חשוב לבחון את מי אנחנו בוחרים בתור מאמן אישי. לא כל אחד יכול להיות המאמן שלנו, אנחנו צריכים לדעת את מי לבחור וכיצד לברור מבין האופציות שעומדות בפנינו.

פרמטרים לבחירת מאמן אישי

פרמטר ראשון זה ידע וניסיון. יש הרבה מאוד מאמנים בשוק, אנחנו צריכים לבחור מאמן שאנחנו יודעים שיש לו ניסיון, לא רק באופן מעשי כאיש מקצוע אלא גם כמאמן. לא כל אחד בנוי להיות מאמן, גם אם הוא בעל ניסיון רב מבחינה מקצועית מעשית.

פרמטר שני זה כאמור הכימיה האישית שלנו איתו. אנחנו צריכים לבחור מאמן שאנחנו נרגיש איתו בנוח, מאמן שאנחנו יכולים לנהל איתו שיחות ולהרגיש בנוח לספר לו דברים אישיים, סודיים.

פרמטר שלישי, חשוב מאוד שנבחר מאמן שעובד בשיטה שמקובלת עלינו. מאמן יכול להיות איכותי וטוב, אך אם השיטה שלנו לא ברורה לנו או לא מתאימה לנו, אנחנו לא נשיג את מה שאנחנו רוצים.

אם אתם מחפשים מאמן אישי, אתם מוזמנים לפנות אלי, שמי אהרון אדיב. אני מאמן אישי שעובד עם ילדים, בני נוער ומבוגרים. אני מאמן לחיים אך גם מאמן לעסקים וכן לזוגיות. איתי תוכלו לעבוד על בעיות שונות במטרה לפתור אותן. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support