משברי גירושים

 

אחד מכל ארבע זוגות בישראל מתגרש, ככה מלמדים אותנו הנתונים. זוגות רבים שלא מתחתנים מחליטים לסיים את הזוגיות שלהם בשלב מסוים, גם אם מדובר בזוגות אשר בילו תקופות ארוכות ביחד ותכננו לחיות חיים משותפים עד הזיקנה.

משברי גירושים וסיום זוגיות יכולים להשפיע על כל אחד מאיתנו, הם יכולים לשנות את מסלול החיים שלנו, ולהפוך אותם על פיהם ולא תמיד לטוב. אנשים רבים נאלצים להתמודד עם ההשלכות של בעיות בזוגיות בדרכים שונות. אחת הדרכים היא באמצעות קואצ’ינג לזוגיות או קואצ’ינג למשפחה.

צריך לזכור, כשאנחנו מחליטים לסיים את הזוגיות שלנו, אנחנו משפיעים על מסלול החיים שלנו, אך לעיתים לא רק שלנו, אלא גם של ילדינו. רבה פעמים משברי גירושים נובעים מבעיות קטנות שמתפתחות, הרבה פעמים מדובר על בעיות שמתחילות בנקודות קטנות ובלתי משמעותיות שלא מטפלים בהן וכתוצאה מכך הן הופכות לדברים שיכולים להשפיע על החיים שלנו בצורה קיצונית, עד שאין לנו שום יכולת לשלוט על מהלך העניינים ולהשפיע עליהם.

קואצ’ינג לזוגיות וכן קואצ’ינג למשפחה, נועד לתת לבני הזוג כלים כיצד להתמודד עם סיטואציות שונות, הן מתמשכות והן נקודתיות, על מנת שיוכלו לחזור אל מסלול החיים הרגיל. כך למשל, יש סיטואציה יציאה מתקיעות, יציאה ממצב בו מרגישים שאין התקדמות בקשר, אין אפשרות להגיע אל המקום אליו רצו וחלמו להגיע. זו יכולה להיות תחושה של שני בני הזוג וזו יכולה להיות תחושה בקרב כל אחד מבני הזוג באופן פרטי. לעיתים זה כלל לא קשור לזוגיות, אך זה משפיע עליה.

משברי גירושים הם לא תמיד דברים שמגיעים בצורה ברורה, הם לא נוצרים מתוך כוונה, ולכן גם הרבה פעמים אנשים לא מוכנים אליהם. סביר להניח שמרבית האנשים שמגיעים לנקודה כזו, לא חושבים על סיום זוגיות, אך לפעמים זה מתגלגל וכשזה קורה, אין ברירה אלא להגיב, אופציה אחת היא להגיב בצורה שלא עושים כלום ונותנים לזה לקרות ולמעשה התגובה היא גירושים, אופציה שנייה היא לפנות אל איש מקצוע שיעזור להתמודד עם הבעיה.

זה בדיוק מה שמאמן אישי עושה. הוא עושה את זה עם זוגות והוא עושה את זה עם משפחות, כלומר, אם יש בעיה מערכתית שקשורה גם לילדים, הרי שמבקשים לערב אותם במטרה שהם גם יהיו חלק מהפתרון. לא פעם הבחירה באופציה זו, במסלול זה, מאפשרת לבצע תיקון עמוק יותר בכל מה שקשור למשבר שחווה המשפחה.

לסיום, אם אתם מחפשים מאמן להתמודדות עם משברי גירושים, זה הזמן לפנות אלי, אהרון אדיב, מאמן אישי אשר מתמחה בעבודה עם זוגות, משפחות וילדים. פנו אלי עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בתחום. אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אתם יכולים לפנות אלי במייל או בטלפון.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support