פיתוח ביטחון עצמי

 

כמה פעמים עמדתם מול מנהל בעבודה ותהיתם ביניכם לבין עצמכם, איך זה שהוא הגיע לתפקיד ואתם לא, מה הפך אותו לכזה מוצלח, מה גרם לאחראים למנות אותו למנהל ולא אותכם? יש כמובן אספקטים שונים שיכולים להשפיע על הבחירה, ניסיון, השכלה, ותק, אך אחד הגורמים העיקריים לכך הוא פיתוח ביטחון עצמי, פיתוח זהות ניהולית ברורה.

המושג ביטחון עצמי מאגד בתוכו הרבה אלמנטים, כאלה שאנחנו יכולים למצוא כשאנחנו בוחנים ילדים ומבוגרים, עובדים ומנהלים. יש מקרים בהם אנחנו מבינים שהאדם שעומד מולנו הוא לא מספיק מוכשר אך יש ביטחון עצמי גבוה אשר גרם לו להגיע אל התפקיד הזה, הוא לא הגיע אליו סתם כך, הוא פשוט ידע לשווק את עצמו לאחראים באופן כזה שהוא יצליח בתפקיד, הוא ידע להבטיח שהוא יביא איתו רוח חדשה, אחרת. יש מקרים אגב שזה עובד הפוך, אתם תתהו כיצד אדם מסוים הגיע לתפקיד, כשאין לו ביטחון עצמי בכלל, והשאלה הזאת תישאר תלויה באוויר.

במסגרת קואצ’ינג שאנחנו עושים בתור מאמנים אישיים למנהלים מתחילים או ותיקים, אנחנו עושים להם מה שנקרא תהליך של פיתוח זהות ניהולית, המטרה היא לעזור להם לפתח כלים שיאפשרו להם להיות מנהלים ברמה גבוהה, אחראים על עובדים ותהליכים מסוגים שונים. בין היתר, במסגרת העבודה אנחנו עובדים על פיתוח ביטחון עצמי אצל המנהלים, כך שהם יוכלו להתמודד עם סיטואציות שונות בהן הם ייתקלו, למשל, התמודדות עם עובדים מסוגים שונים, התמודדות עם האחראים עליהם, התמודדות עם לקוחות וספקים ועוד.

פיתוח ביטחון עצמי הוא הכרחי כשמדובר על מנהלים ברמות שונות, הרי בלי זה אי אפשר לקבל החלטות ולהכריע, אי אפשר להתמודד עם גורמים שונים, לעיתים בו זמנית. במיוחד כשמדובר על מצבים בהם נדרש לקבל הכרעות קשות. מי שאין לו ביטחון עצמי יתקשה לקבל את ההחלטה הנכונה.

במסגרת שירותי קואצ’ינג אנחנו עובדים על כלים שונים של פיתוח מנהלים ברמות שונות, החל מהרמה הזעירה ביותר ועד לרמות הבכירות ביותר. במקרה הראשון, הרי שמדובר בעובדים שמעולם לא היו מנהלים, ודרך עבודה איתם אנחנו מקנים להם כלים בשביל להיות מנהלים טובים, כך שיוכלו להתמודד עם מצבים שונים וכן להתקדם בסולם הדרגות. במקרה השני, הרי שגם מנהלים בכירים לא תמיד יודעים כיצד להתמודד עם כל מצב ומצב, ולכן הם צריכים לקבל כלים מאנשי מקצוע חיצוניים על מנת שיוכלו להתנהל בצורה נכונה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על פיתוח ביטחון עצמי ופיתוח זהות ניהולית, זה הזמן ליצור איתי קשר. שמי אהרון אדיב אני מאמן אישי אשר עובד עם עסקים וחברות בתחומים שונים. ניתן לפנות אלי במייל או בטלפון ואני אשמח לקבוע איתכם פגישה. אצלי תוכלו לקבל את כל הכלים לצורך עבודה עם מנהלים ועובדים ברמות שונות.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support