קואצ’ינג – אימון אישי

 

לא פעם אנחנו נתקלים בחיים בתהליכים, מצבים או רגעים, בהם אנחנו מרגישים, הן כיחידים, פרטים והן כחלק ממערכת יחסים זוגית, שאנחנו צריכים עזרה, הכוונה, יד שיכולה להוביל אותנו, בין אם תראה לנו היכן אנחנו טועים ובין אם היא תעזור לנו ותוביל אותנו אל המקום הנכון. זו הסיבה שאנחנו נפנה אל קאוצ’ר מנוסה.

יש מי שבוחר לטפל בבעיות שלו בעצמו, יש בכך לא מעט יתרונות אך הבעיה העיקרית היא, שהרבה פעמים אנחנו מתקשים לראות את הבעיה, מתקשים להבין אותה, מתעקשים לטעון שאנחנו צודקים ולא מוכנים לראות שום דבר אחר מלבד מה שאנחנו מציעים. לכן אנחנו צריכים להיעזר בגורם חיצוני שיעזור לנו.

מצב בו אנחנו פונים אל קואצ’ינג אימון אישי או קואצ’ינג זוגיות, נובע בדרך כלל מסיטואציה בה אנחנו מבינים שאין לנו דרך להתמודד ולפתור את הבעיה בעצמנו, השאלה היא, אם נעשה את זה רגע לפני שיהיה מאוחר או רגע אחרי. צריך לציין, יש אנשים שמעדיפים מסלולים אחרים, בין אם מסלול טיפולי ובין אם מסלול דתי או מסלול של חוסר התמודדות (החל מאדישות למצב, סטטוס קוו או פרידה).

היתרון של קואצ’ינג אימון אישי או קואצ’ינג זוגיות הוא, שמדובר בעבודה מאוד פרקטית. אין כאן ניסיון להגיע אל הילדות ולהבין למה אנחנו מתנהגים ככה, אין כאן ניסיון להיתלות במערכת חוקים והכוונות מאוד נוקשה או באמונות שונות שיפתרו את המצב, אנחנו פותרים את המצב לפי הכאן ועכשיו, עם עבודה מעשית. כפי שנהוג לפתור בעיות בעולם האמיתי.

צריך לומר, במהלך השנים נוצרו הקשרים שונים לתחום של אימון אישי. בין היתר אנחנו יכולים לראות קואצ’ינג אימון אישי לחיים, שזה מאמן אשר עוזר להתמודד עם לחצים שונים בהם אנחנו נתקלים במהלך החיים באופן סדיר, בין אם זה בעבודה, בין אם זה בבית, בין אם מדובר בלחץ שנובע מחוסר יכולת להתאים את סדר היום שלנו ואת מערכת הזמנים שלנו למה שמצופה מאיתנו או למה שאנחנו אמורים לעשות, ועוד שורה של מקרים בהם יש צורך בעזרה של מאמן אישי וטיפולי קואצ’ינג.

צריך לציין נקודה נוספת בהקשר של אימון אישי בוודאי בכל הקשור לזוגות. בשביל שזה יצליח, צריך לבוא עם רצון והסכמה. צריך לבוא עם ראש פתוח ולהיות מוכן להכיר בכך שיש בעיה וצריך לפתור אותה. קואצ’ינג לזוגות מבוסס על הרעיון, ששני בני הזוג מכירים בכך שיש משהו שצריך לתקן, המפתח לתיקון נמצא אצלם ומאמן אישי יעזור להם למצוא אותו.

לסיום, אתם מוזמנים אלי, אהרון אדיב מאמן אישי לחיים ולזוגות, ואני אשמח לענות על כל שאלה בנושא וכמובן לקבוע איתכם פגישה על מנת שנוכל להתחיל בסדרת אימונים. פנו אלי במייל או בטלפון, ואשיב לכם בהקדם.

אימון אישי קואצ’ינג

הרבה אנשים הולכים למכון כושר, רצים, שוחים, או עושים פעילויות ספורטיביות אחרות מבורכות בשביל להתאמן ולעבוד על השרירים שלהם. הרבה פחות אנשים מאמנים את אחד השרירים החשובים ביותר שלהם. המוח. ולכן, גם אם מרגישים טוב מבחינה פיזית או נראים טוב מבחינה פיזית, הרי שמבחינה מנטאלית זה לא ככה. מבחינה מנטאלית הרבה פעמים הם מתמודדים עם לחצים, כעסים ואינספור דברים אחרים שמונעים מהם להתקדם. לכן עליהם לפנות אל אימון אישי קואצ’ינג.

המשמעות האמיתית של אימון אישי קוא’צינג היא, אימון כושר מנטלי. זה אולי יישמע מוזר, אך בסופו של דבר, הצד המנטלי שלנו חשוב לא פחות מהצדדים המעשיים, ובוודאי הפיזיים. הרי בשביל שאנחנו נקום ונעשה מעשה, אפילו אם הכוונה בכושר גופני, אנחנו צריכים להרגיש מספיק חזקים ומוכנים מנטלית, אחרת אנחנו לא נחשוב על זה בכלל ואם נחשוב, נוותר על כך מראש מתוך מחשבה, שאם לא עשינו את זה עד עכשיו, נניח, אז אין שום סיכוי שנצליח לעשות את זה כעת.

חשוב לציין אימון אישי קואצ’ינג מתייחס אלינו לא רק כפרטים אלא מעבר לכך. ישנם סדרי אימונים שמיועדים לזוגות, מה שנקרא אימון לזוג. גם כאן ישי משמעות גדולה לצד המנטלי, עד כמה אנחנו יכולים לחזק ולדרבן את הצד השני, עד כמה אנחנו יכולים להתפשר מבלי שנרגיש שזה פוגע לנו באגו ועוד.

אימון לזוגיות מתבצע במצבים שונים בחיים, בין אם מדובר במצבי משבר אליהם כבר הגענו וכעת אנחנו לא יודעים כיצד לצאת מהם ובין אם מדובר בסיטואציות שאנחנו מבינים שאם לא נשתמש בשירותיו של מאמן אישי, הרי שאנחנו נצטרך להגיע לנקודה בה נפרק את החבילה. צריך להדגיש, אימון אישי קוא’צינג לא נותן לנו תשובות מה לעשות, אלא נותן כלים איתם אנחנו עובדים ובעזרתם אנחנו פותרים את הבעיות השונות בהן אנחנו נתקלים.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא, אימון אישי קואצ’ינג לא רק כאימון לזוג אלא לפרט הבודד. כאן יש משמעות גדולה מאוד לכל העניין של אימון כושר מנטלי, מאחר והרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו בחיים מתמודדים עם סיטואציות שיכולות להפיל אותנו, אם אנחנו מגיעים חזקים בראש ומוכנים עם תשובות כיצד לפעול מבלי לברוח מזה, הרי שאנחנו נצליח לצאת מהסיטואציה ולעיתים אפילו נוכל לצאת ממנה חזקים יותר ממה שנכנסו אליה, וכך נוכל להתקדם הלאה ללא חשש.

אם אתם רוצים לדעת עוד על אימון אישי קואצ’ינג, אשמח לעמוד לרשותכם. אהרון אדיב, מאמן אישי לפרטים וזוגות, אנשי עסקים וחברות. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר שלי ולקבל ממני את כל האינפורמציה בנושא. פנו אלי עוד היום ואשמח לקבוע איתכם פגישה ולהתחיל לעבוד איתכם כמה שיותר מהר.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support