קואצ’ינג אימון אישי

 

לא פעם אנחנו נתקלים בחיים בתהליכים, מצבים או רגעים, בהם אנחנו מרגישים, הן כיחידים, פרטים והן כחלק ממערכת יחסים זוגית, שאנחנו צריכים עזרה, הכוונה, יד שיכולה להוביל אותנו, בין אם תראה לנו היכן אנחנו טועים ובין אם היא תעזור לנו ותוביל אותנו אל המקום הנכון. זו הסיבה שאנחנו נפנה אל קואצ’ינג אימון אישי.

יש מי שבוחר לטפל בבעיות שלו בעצמו, יש בכך לא מעט יתרונות אך הבעיה העיקרית היא, שהרבה פעמים אנחנו מתקשים לראות את הבעיה, מתקשים להבין אותה, מתעקשים לטעון שאנחנו צודקים ולא מוכנים לראות שום דבר אחר מלבד מה שאנחנו מציעים. לכן אנחנו צריכים להיעזר בגורם חיצוני שיעזור לנו.

מצב בו אנחנו פונים אל קואצ’ינג אימון אישי או קואצ’ינג זוגיות, נובע בדרך כלל מסיטואציה בה אנחנו מבינים שאין לנו דרך להתמודד ולפתור את הבעיה בעצמנו, השאלה היא, אם נעשה את זה רגע לפני שיהיה מאוחר או רגע אחרי. צריך לציין, יש אנשים שמעדיפים מסלולים אחרים, בין אם מסלול טיפולי ובין אם מסלול דתי או מסלול של חוסר התמודדות (החל מאדישות למצב, סטטוס קוו או פרידה).

היתרון של קואצ’ינג אימון אישי או קואצ’ינג זוגיות הוא, שמדובר בעבודה מאוד פרקטית. אין כאן ניסיון להגיע אל הילדות ולהבין למה אנחנו מתנהגים ככה, אין כאן ניסיון להיתלות במערכת חוקים והכוונות מאוד נוקשה או באמונות שונות שיפתרו את המצב, אנחנו פותרים את המצב לפי הכאן ועכשיו, עם עבודה מעשית. כפי שנהוג לפתור בעיות בעולם האמיתי.

צריך לומר, במהלך השנים נוצרו הקשרים שונים לתחום של אימון אישי. בין היתר אנחנו יכולים לראות קואצ’ינג אימון אישי לחיים, שזה מאמן אשר עוזר להתמודד עם לחצים שונים בהם אנחנו נתקלים במהלך החיים באופן סדיר, בין אם זה בעבודה, בין אם זה בבית, בין אם מדובר בלחץ שנובע מחוסר יכולת להתאים את סדר היום שלנו ואת מערכת הזמנים שלנו למה שמצופה מאיתנו או למה שאנחנו אמורים לעשות, ועוד שורה של מקרים בהם יש צורך בעזרה של קואצ’ינג אימון אישי.

צריך לציין נקודה נוספת בהקשר של אימון אישי בוודאי בכל הקשור לזוגות. בשביל שזה יצליח, צריך לבוא עם רצון והסכמה. צריך לבוא עם ראש פתוח ולהיות מוכן להכיר בכך שיש בעיה וצריך לפתור אותה. קואצ’ינג לזוגות מבוסס על הרעיון, ששני בני הזוג מכירים בכך שיש משהו שצריך לתקן, המפתח לתיקון נמצא אצלם ומאמן אישי יעזור להם למצוא אותו.

לסיום, אתם מוזמנים אלי, אהרון אדיב מאמן אישי לחיים ולזוגות, ואני אשמח לענות על כל שאלה בנושא וכמובן לקבוע איתכם פגישה על מנת שנוכל להתחיל בסדרת אימונים. פנו אלי במייל או בטלפון, ואשיב לכם בהקדם.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support