קואצ’ר

אנשים רבים שפועלים במישור העסקי, בפרט עצמאיים אשר צריכים למצוא את דרכם בעולם סבוך ומסובך שכולל תחרויות קשות עם יריבים לא פשוטים, תוכניות עסקיות שלא תמיד יוצאות לפועל כפי שהם מצפים, ואינספור דברים לא צפויים שיכולים להשפיע על ההתנהלות העסקית וכתוצאה מכך, גם על התוצאות שלהם, מבינים שהם אינם יכולים לפעול לבד, הם צריכים לקבל עזרה מאיש מקצוע.

רבים שוכרים לשם כך קואצ’ר אשר מעביר להם מפגשי קואצ’ינג לעסקים. מדובר באיש מקצוע שמכיר את התחום העסקי מרבדים שונים, יודע כיצד לגשת לדברים בצורות ייחודיות ומביא עמו זווית ראיה אחרת. אחת הבעיות הקשות של אנשי עסקים רבים בפרט כשמדובר בחבר’ה צעירים שחדשים בתחום שלהם היא, חוסר היכולת להסתכל על הדברים מנקודות מבט שונות, חוסר היכולת להתבונן על הדברים מזוויות אחרות. הרבה פעמים הם חושבים על התהליך בצורה מסוימת וחוששים להסתכל עליו אחרת. זה אחד מהתפקידים של קואצ’ר.

קואצ’ינג עסקי זה תהליך לא מורכב, אך הוא דורש הרבה תשומת לב ויכולת להתבונן בפרטים שונים ולדעת כיצד לחבר ביניהם. מדובר בתהליך שעל פי רוב נמשך זמן מה, ולא מדובר בתהליך של “זבנג וגמרנו”. מאחר ויש צורך לבנות דרך מסוימת, לבנות סגנון עבודה ולעקוב אחריו, לעקוב אחרי הדרך שיוצרים בשביל לראות האם היא מביאה תוצאות, האם היא מובילה את העסק אל המקום בו בעליו רוצים אותו.

חשוב לומר, הרבה פעמים נהוג להזמין קואצ’ינג עסקי במצבים שונים, בין אם זה במצבי משבר כאופציה אחרונה לפני פירוק או סגירה, בין אם מדובר במצב של התקדמות עד נקודה מסוימת ואז יש סטגנציה, במקרים מסוימים, יש מי שמזמין קואצ’ר כשיש משבר נקודתי שצריך לפתור אותו (בעסק עצמו, בין העובדים, משבר מוטיבציה ועוד), וכן יש מקרים בהם נהוג להזמין קואצ’ר דווקא שהדברים הם טובים והכל זורם כמו שרוצים. בנקודה זו, רוצים לעלות רמה, לעלות כיתה, האופציה לעשות זאת היא באמצעות איש חיצוני שמתהווה את הדרך ונותן את הכלים לשם כך.

כאמור, אנחנו יכולים לחלק את התחום של קואצ’ינג לעסקים לקבוצות שונות, ביניהן, קוא’צינג עסקי שמיועד לאנשי עסקים שמחפשים דרכים ליזום ולהרוויח, ובין קואצ’ינג לעצמאיים שמיועד לא פעם, למי שמחפש קהלים חדשים, מחפש דרכים לעבור מעולם של שכירים לעולם של עצמאיים, מחפש כיצד להתמודד עם התחרות הרבה שקיימת בתחום שלו ועוד. ישנם הבדלים רבים וצריך לשים לב אליהם.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על התחום של קואצ’ינג לעסקים ובכלל על תפקידו של קואצ’ר, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, אהרון אבידן, מאמן אישי לעסקים ולעצמאיים. פנו אלי עוד היום ואשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה על מנת שנוכל להתחיל לעבוד ביחד ולגלות עולמות חדשים שיכולים לעזור לכם. 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support