קואצר

אנשי מקצוע רבים טוענים, שלא פעם ההבדל בין כאלה שגדלו להיות אנשים מצליחים לבין כאלה שלא, זה עצם העובדה שהיה מי שהקשיב להם בילדותם, היה מי שליווה אותם ועודד אותם לנסות ולהתנסות. לצערנו הרב, הרבה פעמים זה לא קורה, לא בגלל חוסר איכפתיות או חוסר רצון אלא בגלל חוסר הבנה של המצב בו נמצא הילד וחוסר יכולת להבין שהוא צריך לקבל כלים ועזרה חיצוניים.

לשם כך בדיוק קיים קואצר ובפרט קואצר לילדים. אנשים מבוגרים מכירים את המונח קואצר, שכן הם פוגשים אותו בעבודה, בזוגיות ובמקרים אחרים, הם משתמשים בו בשביל לקבל כלים שונים שיעזרו להם לפעול בצורה חכמה יותר, בצורה יעילה ותועלתנית יותר. במקרים מסוימים הורים דואגים להביא קואצ’ר למשפחה, כשהם רואים שהמצב המשפחתי הוא לא טוב ודורש טיפול חיצוני.

אך יש הורים שנמנעים מלהביא קואוצר במקרה בו הילדים צריכים, בין אם זה קואצ’ר לילדים או קואצ’ר לנוער. יש לכך מספר סיבות, מלבד העובדה שלעיתים זה קורה בגלל חוסר הבנה של המצב בו נמצא הילד. הסיבה העיקרית לכך היא תחושת גאווה, הרי הם ההורים של הילד והם אמורים לטפל בו ולדעת מה טוב עבורו, אם הם צריכים להזמין קואצר, זה סימן בשבילם שהם לא מספיק טובים. סיבה שנייה נפוצה היא, לפי הורים רבים, ילד לא אמור להיות בטיפול, לא של פסיכולוג ולא של קואצר. זו גישה שמרנית שטוענת שילד צריך לשחק וליהנות ולא לטפל ברגשות או במחשבות שלו.

כמובן, ששני המקרים אינם נכונים. עצם זה שהורים שוכרים קואצר, לא אומר כלום עליהם כהורים או כבני אדם. אם כבר זה אומר עליהם דברים טובים, זה אומר שהם אוהבים את הילדים שלהם, דואגים להם ומכירים בכך שאין להם את כל הכלים לעזור להם, ולכן הם מביאים איש מקצוע שיכול לעזור להם.

לגבי השאלה באיזה גיל זה נכון והאם בכלל ילדים ובני נוער צריכים להיות במסגרת עבודה של קואצר, ובכן התשובה היא, שעם השנים אנחנו לומדים שככל שמתחילים יותר מוקדם, במידת הצורך כמובן, זה רק יכול לעזור. הרבה פעמים ילד מתבייש לדבר עם הוריו ובני משפחתו, וכן עם מורים או חברים, והוא צריך מקום בו הוא יכול לפרוק את מה שהוא מרגיש, לשם כך הוא יכול להיעזר בקואצר שהוא איש מקצוע, אשר ידבר איתו ויעזור לנו.

אם גם אתם מרגישים שהילד שלכם צריך את זה, אתם מוזמנים לפנות אלי, אהרון אבידן, מאמן אישי, קואצ’ר למשפחה, נוער וילדים. אתם יכולים לפנות אלי בטלפון או דרך האתר שלי ואני אשמח לשמוע כיצד אני יכול לעזור, לקבוע איתכם פגישה ולהתחיל בתוכנית טיפול איתכם, או עם הילד שלכם. פנו אלי עוד היום ונקבע פגישה במועד שנוח לכם.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support