שיפור יחסים בזוגיות

לא מעט זוגות חווים בימנו מצבים שמקשים עליהם להתמודד עם הזוגיות שלהם מסיבות שונות. לא בהכרח מדובר על קשיים ובעיות בזוגיות במובן הקלאסי של המילה, מקרים בהם חווים משבר קיצוני ויש רצון לשבור את הכלים ולצאת מתוך הזוגיות, אלא הרבה פעמים מדובר על מצבי ביניים, מצב של חוסר תקשורת, חוסר הבנה, שגרה, ועוד. מצבים אלו דורשים לא פעם התערבות חיצונית לצורך שיפור יחסים בזוגיות.

כפי שרבים מאיתנו יכול לשים לב בחייהם האישיים, אנחנו חיים בתקופה מאוד לא פשוטה, מצד אחד אנחנו מנסים כל הזמן לגלות מטרות ויעדים חדשים, אנחנו מחפשים ריגושים חדשים, דברים מסוימים כבר אינם מספיקים לנו, מצד שני, למרות שיש לנו זמן פנוי ולמרות שמבחינה כלכלית מצבנו טוב יותר מאשר היה אי פעם, הרי שאנחנו צריכים לנהל זוגיות לצד קריירה, ילדים, ודברים אחרים שיכולים להשפיע עלינו, כיחידים וכן כזוג או משפחה.

שיפור יחסים בזוגיות הוא דבר שיכול להתבצע במספר צורות, אחת הצורות המקובלות והאיכותיות ביותר היא באמצעות קואצ’ר לצמיחה אישית. מדובר באיש מקצוע שמלווה אותנו ועוזר לנו גם להגיע לתובנות חדשות אודות הזוגיות שלנו בכלל ואודותינו בפרט, גם עוזר לנו להכיר בצד השני, ברצונות שלו, וכן הוא עוזר לנו להסתכל על הדברים אחרת, מבחינה מעשית.

הרבה פעמים השימוש מאמן לזוגיות ולצמיחה מתקשר לרצון בשיפור מוטיבציה אישית או ברצון להוציא החוצה, דברים שאנחנו יודעים שקיימים בתוכנו. יש בכך משהו גם כשמדובר בכל הנושא של שיפור יחסים בזוגיות. לפעמים אנחנו מגיעים לנקודות שחסרה לנו המוטיבציה מסיבות שונות, מה שיכול ליצור תחושה של ויתור, זה יכול להוביל אותנו אל נקודה בה אנחנו לא רוצים לפעול כי אנחנו לא מאמינים שזה יכול לעזור לנו יותר. לפעמים יש לנו מוטיבציה ואנחנו פשוט לא יודעים כיצד לבטא אותה ועוד בצורה נכונה.

שיפור יחסים בזוגיות הוא דבר חשוב, לא רק בשבילנו באופן אישי אלא בשביל התא המשפחתי כולו. הרי אם יש לנו ילדים, מי שיצטרך להתמודד עם הקשיים שלנו, יותר מכולם, זה הם. בין אם מדובר על מצב בזוגיות שמוביל לחוסר תקשורת קיצוני (או להיפך, מצב בו תקשורת קיימת אך בצורה לא נכונה), ובין אם מדובר על אדישות ואפאטיות. ילדים מרגישים בטוחים ומוגנים כשההורים שלהם מסתדרים, אם אין להם את זה, הם ירגישו בכך וירגישו חסרי ביטחון וחשש, שמא המשפחה שלהם מתפרקת.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שיפור יחסים בזוגיות והתמודדות עם קשיים ובעיות בזוגיות, אתם מוזמנים לפנות אלי, אהרון אבידן מאמן אישי, אשר מתמחה בעבודה עם זוגות בגילאים שונים. אני אשמח לקבוע איתכם פגישה ותוך זמן קצר להתחיל ולעבוד ביחד על שיפור הזוגיות שלכם. פנו אלי עוד היום ואשמח לעמוד לרשותכם. 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support