אימון זוגי

אימון זוגי שיכוון אותך אחרת

זוגיות היא דבר שכולנו צריכים וכמהים אליו. אך לא תמיד מדובר בדרך סוגה בשושנים. לעתים הזוגיות עולה על שרטון, הריבים מגיעים לנקודת האל חזור ונשארת רק ברירה אחת: אימון זוגי. מטרת האימון הזוגי היא להחזיר את המצב לקדמותו, להשאיר מטענים רעים מאחור ולהתקדם לעבר דרך חדשה. הדבר אמנם נשמע קל על הנייר אך מדובר בתהליך ארוך וקשה מנטלית אם מבצעים אותו לבד. תחת ההדרכה הנכונה ניתן להגיע לתוצאות חיוביות ומשמעותיות בפרק זמן קצר. כאשר מדובר בזוגיות ארוכת שנים המשפיעה על משפחתכם וילדיכם, אסור לכם להזניח את הקשר . זה הזמן לפנות למאמן זוגי מקצועי.

אימון זוגי במרחק טלפון אחד

כאשר אתם ניגשים לבחור מאמן זוגי, חשוב שיהיה מדובר באדם מוסמך ובעל ניסיון. לא רק ניסיון באימון אלא גם ניסיון חיים התואם את מצבכם. לא די ללכת למספר הרצאות או לקרוא ספרים – ישנם דברים שאדם צריך לחוות על בשרו על מנת לייעץ ולהדריך אנשים כראוי. אהרן אבידן הינו מאמן אישי מוסמך מטעם 3 בתי ספר נבחרים לאימון ומאחוריו מאות זוגות אשר אומנו בהצלחה והצליחו להחזיר את יחסיהם למסלול. בגילו המבוגר ניסיון החיים העשיר שלו מאפשר לו גישה נכונה לכל זוג מתוך הזדהות אמיתית עם המצב הקיים.

האימון הוא יצירתי ואינטואיטיבי, מעשי ופרקטי, כזה המאפשר להגיע לשינוי מהיר ויעיל לטווח הארוך. בעזרת קריאה נכונה של המפה ואינטואיציה חזקה אהרן אבידן הצליח לעזור למאות מתאמנים לחולל שינוי מהותי בכל תחומי החיים, החל מחיי הזוגיות ועד לקריירה וההתנהלות היומיומית. לא מדובר בסדרת מפגשים סטנדרטית המקנה ידע – מדובר בתהליך משנה חיים.

אימון זוגי – הדרך לחיי זוגיות מאושרים

לאחר שנים ארוכות של אימון ועזרה לאנשים ניתן להגיד שאין חכם כבעל ניסיון. מגוון כלים מעשיים שנלמדו הן במהלך החיים והן בבית הספר לאימון מאפשרים לקהל הלקוחות ליהנות מתהליך יעיל וממוצע פגישות קטן מהרגיל. מיקום נוח בצפון תל אביב מאפשר גישה מכל הארץ תודות לציר תחבורה ראשי העובר באזור כמו גם חניה חינם בשפע. אתם מוזמנים ליצור קשר, להזמין אימון זוגי ולהתחיל את הדרך לחיי זוגיות מאושרים.

אימון לזוגיות

סוגי אימון נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היא זוגיות

מה היא זוגיות

להסבר מלא
משפרים חיי זוגיות

משפרים חיי זוגיות

להסבר מלא
לשמור על זוגיות טובה

לשמור על זוגיות טובה

להסבר מלא
ייעוץ זוגי 2 ב'

ייעוץ זוגי

להסבר מלא

למה לחכות?!
חייגו עוד היום לשיחת הסבר מקיפה

Call Now Button להסבר מקיף ללא כל התחייבות