קאוצ'ר מומלץ

קאוצ’ר מומלץ

המילה קואצ’ר, או בעברית מאמן אישי, נכנסה ללקסיקון הישראלי לפני כ-10 שנים הודות לתכנית הטלוויזיה “משפחה חורגת” בערוץ 2. מאז, הקונספט של אדם מוסמך המגיע לעזור ולאמן אנשים בתחום המקצוע שלו הפך לפופולרי הן בספרות והן בטלוויזיה וממשיך לחשוף עוד ועוד אנשים לעקרונות האימון.
הדבר הפך נפוץ בשל מציאות משתנה ומאתגרת כאשר יותר ויותר אנשים נאלצים להתמודד עם תופעה של חוסר הצלחה, חוסר שביעות רצון או תחושה של תקיעות. תחושה זו לעתים מציאותית ולעתים נובעת פשוט ממגוון האפשרויות הרחב שעומד מולנו וגורם לנו לחשוב שתמיד יכול להיות יותר טוב.
כך או כך – מקור הבעיות הוא בראש שלנו.

קאוצ’ר מומלץ במרכז:

  • שמי אהרן אבידן, מהנדס בהשכלתי ומאמן אישי בהסמכתי.
  • את שנותיי הראשונות בתור מאמן לחיים העברתי בעזרה בהתנדבות לסביבה שלי. ללא הכשרה מיוחדת הענקתי להם ייעוץ ותמיכה לצורך התמודדות עם משברים שאני עצמי חוויתי. לאחר שראיתי כי אני מצליח לעזור להם – הבנתי שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים והפכתי את האימון למקצוע. כעת, לאחר שסיימתי שלושה בתי ספר מובילים לאימון , וממרום 70 שנות חיי, יש לי את מגוון הכלים לעזור לכל אדם בכל בעיה.
  • האימון שלי מאופיין בפתרונות יצירתיים ומעשיים המבוססים על קריאה נכונה של המפה ואינטואיציה חזקה בכל הנוגע לצרכים של האדם הנמצא מולי.
    האימון שלי מאופיין בפתרונות יצירתיים ומעשיים המבוססים על קריאה נכונה של המפה ואינטואיציה חזקה בכל הנוגע לצרכים של האדם הנמצא מולי.

מגשימים את מלוא הפוטנציאל שלך

  • אימון הוא תהליך בו המתאמן לוקח אחריות מלאה על חייו. מילת המפתח כאן היא תהליך, אין פתרונות קסם. אנחנו לא מחפשים לדכא את הסימפטומים – אנחנו מחפשים לטפל בשורש הבעיה. 
  • אימון מהסוג הזה הוא הדרגתי ואיטי יותר אך מתגמל שבעתיים בסופו מכיוון שהוא מוביל לשינוי של שנשמר לכל החיים, שינוי שלעתים יכול להיות אף מציל חיים. על מנת להבטיח שהתהליך יושלם עד סופו – אני מספק ייעוץ ותמיכה בחינם לכלל המתאמנים אשר סיימו את מסלול האימון שלהם. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי, אתם מוזמנים להגיע לאימון ניסיון חינם ולהתחיל לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם.
קאוצ'ינג מומלץ
קואוצ’ר מומלץ שיביא לכם את התוצאות – וכמובן שזה תלוי גם בכם
קאוצ'נג מומלץ

סוגי אימון נוספים שעשויים לעניין אותך

אימון אישי לקריירה

אימון אישי לקריירה

להסבר מלא
קאוצ'ינג

קואוצ’ינג

להסבר מלא
אימון עסקי

אימון עסקי

להסבר מלא
אימון אישי ועסקי

אימון אישי ועסקי

להסבר מלא
אימון קריירה

אימון קריירה

להסבר מלא

למה לחכות?!
חייגו עוד היום לשיחת הסבר מקיפה

Call Now Button להסבר מקיף ללא כל התחייבות