אימון קריירה

אימון קריירה להצלחה גדולה יותר

אימון קריירה להצלחה גדולה יותר

אימון אישי נחשב כיום לאחד הכלים היעילים והחשובים ביותר לשיפור איכות החיים של אנשים בחייהם הפרטיים וגם של מנהלים המבקשים לחולל שינוי מהותי ביכולות המקצועיות שלהם. למעשה הכלים בהם עושה האימון האישי שימוש משפיעים על יכולותיו של איש המקצוע בכל רובד בחיים ומעניקים לו יכולת הסתכלות אחרת על הרגלים, תכונות אישיות ודפוסי התנהגות שהתקבעו בו במהלך חייו.

אימון קריירה מותאם אישית

האימון האישי וכן אימון לקריירה הינם תהליכים ממוקדים ביותר. אימון לקריירה אינו מתפרס על פני חיים שלמים כמו טיפול נפשי ואינו בוחר בהעלאת זיכרונות העבר או חלומות הליל בהווה כמו בטיפול פסיכואנליטי. האימון הינו הליך מוגבל בזמן (8-12 פגישות ולעתים אף פחות) המתבצע בעזרת תכנית עבודה מסודרת ומכיל יעדים ומטרות מוגדרים להפליא בהם עוסקים לאורך כל המפגשים.

בין אלו ניתן להדגיש את האימון לבניית קריירה המותאם על פי הצורך האישי של המתאמן בשלב זה של חייו, כגון קבלה למסלול לימודים גבוהים, מציאת מקום עבודה ראשון או חדש, שיפור תנאי העסקה, קריירה חדשה ועוד. לא פעם תהיה ההתמקדות במהלך האימון דווקא בתהליכים אותם לעתים אנו טועים להחשיב כזניחים ופשוטים יחסית אך בפועל הם בעלי השפעה עצומה כמו כתיבה מקצועית ומדויקת של קורות חיים או עבודה על שפת הגוף ושימוש בסגנונות תקשורת במהלך ראיון.

מטרת העל כמובן היא להגיע לשינוי מהותי של אותם דפוסים בלתי רצויים וחידוד היכולות האישיות ומקסום הפוטנציאל תוך החדרת רוח חדשה ורעננה לחיים. מכיוון שכך מבצע המאמן התאמה אישית של תכנית העבודה ורשימת המטרות למתאמן עצמו, הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהתהליך ומלווה את המתאמן לאורך כל השלבים ונושא במחויבות להצלחה.

ארגז הכלים של אימון קריירה

לי כקאוצ’ר מקצועי “ארגז כלים” מטפורי אותו אני מעניק במהלך האימון למתאמן. בין הכלים החשובים ביותר ניתן למצוא כלים לניהול יעיל ואפקטיבי של הזמן, שיפור ההתנהלות הבין אישית וניהול משא ומתן עם כל גורם אפשרי, שיפור הכלי היעיל המכונה האצלת סמכויות ויכולת הנעת צוות. כמו כן במהלך האימון לקריירה ייושם דגש גם על רכישת כלי שיווק לקידום אישי ומקצועי, כלים המסייעים להתמודד עם רגעי משבר, לחצים וקשיים הצצים במהלך העבודה, שיפור היכולות הניהוליות עם דגש על ראיית רוחב ועומק, חיזוק התכונות האישיות הדרושות לקריירה מצליחה כגון אמביציה, מוטיבציה, אמון וביטחון עצמי ועוד.

אהרן אבידן, אימון לקריירה בשיטה ייחודית

אהרן אבידן, בוגר קורס המאמנים היוקרתי (Extramile – academy for training and coaching), עוסק באימון המבוסס על שיטה ייחודית המשלבת הבנה של הגוף והנפש. את הכלים השונים בעזרתם הוא מטפל רכש אבידן מניסיונו כתלמיד בקורסים רבים בהם השתתף, בהם לימודי רוח כגון קבלה ותקשור לצד לימודים ארציים ופרקטיים יותר כגון הנדסה, שיווק וניהול.

אבידן כאמור בעל קריירה מצליחה כמנהל ומהנדס בעצמו בחר לשלב בפרק השני של מסלול חייו את האימון כמקצוע, בקליניקה שלו מתאמנים מידי יום אנשים פרטיים, זוגות ומנהלים בכירים הבוחרים לרכוש כלים מקצועיים איכותיים שיסייעו להם לשדרג את יכולות הניהול שלהם.

בואו גם אתם לחולל שינוי מהותי בדרך בה אתם מנהלים את העסק שלכם או בוחרים לקבל החלטות חשובות בחיים. 

צרו קשר עכשיו לפגישת ייעוץ ראשוני, בחינם וללא כל התחייבות ואשמח לעמוד לרשותכם.

אימון קריירה

סוגי אימון נוספים שעשויים לעניין אותך

אימון אישי להצלחה

אימון אישי להצלחה

להסבר מלא
אימון אישי לקריירה

אימון אישי לקריירה

להסבר מלא
אימון עסקי

אימון עסקי

להסבר מלא
אימון אישי ועסקי

אימון אישי ועסקי

להסבר מלא
אימון להצלחה בקריירה

אימון להצלחה בקריירה

להסבר מלא

למה לחכות?!
חייגו עוד היום לשיחת הסבר מקיפה

Call Now Button להסבר מקיף ללא כל התחייבות