ייעוץ זוגי בתל אביב

ייעוץ זוגי בתל אביב

אתם וודאי מכירים אנשים שמקבלים ייעוץ זוגי בשלב כזה או אחר. מי לא נתקל במשבר עם בן או בת הזוג שהובילו אותם לפנות לגורם מקצועי. ייעוץ זוגי בתל אביב כמו גם בשאר חלקי המדינה נועד לעזור ליחסים לרדת מהשרטון שהם עלו עליו. חבל לזרוק לפח זוגיות ארוכת שנים, חבל לעבור תהליך גירושין מכוער והכי חבל לפגוע בילדים שלכם. ילדים החשופים לריבים של ההורים מגיל קטן נפגעים מכך הן ברמת האופי והן ברמת ההתפתחות וכאשר ההורים מחליטים להתגרש ולחיות בנפרד – הדבר משפיע על הילד על אחת כמה וכמה. הפתרון הפשוט למניעת הדברים הנ”ל הוא לפנות למאמן זוגי.

אהרן אבידן – ייעוץ זוגי בתל אביב

בשונה מהאימון המוכר לגוף ולשרירים – הפעם מדובר באימון לאופי ולנפש. לאורך שנים ארוכות של זוגיות מצטברים עוד ועוד מטענים, סוגיות שהודחקו ולא נפתרו עד הסוף, ריבים חוזרים ונשנים סביב אותו נושא. הדברים הללו ימשיכו לעלות עד אשר תעקרו אותם מהשורש. אימון אישי מאפשר לטפל בשורש הבעיה אחת ולתמיד, לאפשר לכם להשיב איזון לזוגיות ולחזור לאותם ימים של פעם בהם הכל היה מדהים.

האימון נעשה בסביבה נעימה ומזמינה בביתו של המאמן הממוקם בנאות אפקה, תל אביב. המקום נמצא על ציר תנועה ראשי ומכיל חניה בשפע ובחינם.

ייעוץ זוגי בתל אביב – מחזיר את הזוגיות למסלול

שמי אהרן אבידן ואני מאמן אישי מוסמך משלושה בתי ספר מובילים לאימון. לאחר שצברתי ניסיון חיים רב ב70- שנות חיי, אני יכול להעיד כי המשפט “פעם היה יותר טוב” הוא אולי נכון, אך זה לא אומר שלא ניתן להחזיר עטרה ליושנה. אל תקבלו את המצב הקיים, אל תיכנעו ללחצים של היומיום, אל תוותרו על הזוגיות שלכם. ניתן ורצוי לשפר אותה בהקדם האפשרי לטובתכם ולטובת המשפחה כולה. בואו להתנסות באימון זוגי ראשון חינם והקשיבו לאפשרויות שעומדות בפניכם. זה הרגע בוא לוקחים החלטה להחזיר את הזוגיות למסלול.

יעוץ זוגי בתל אביב

סוגי אימון נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היא זוגיות

מה היא זוגיות

להסבר מלא
משפרים חיי זוגיות

משפרים חיי זוגיות

להסבר מלא
לשמור על זוגיות טובה

לשמור על זוגיות טובה

להסבר מלא
ייעוץ זוגי 2 ב'

ייעוץ זוגי

להסבר מלא

למה לחכות?!
חייגו עוד היום לשיחת הסבר מקיפה

Call Now Button להסבר מקיף ללא כל התחייבות