ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי

פעם, כשאנשים חוו משבר בזוגיות והלכו לייעוץ זוגי, היה נהוג להסתיר זאת. במציאות של ימינו מדובר בתהליך אופייני כמעט לכל בית כאשר תהליך של ייעוץ זוגי הפך לתהליך כמעט מתבקש עבור כל זוג וזוג. השלב הזה מגיע כאשר היחסים עולים על שרטון לאחר תקופה ארוכה של בעיות. בעיות שלא טופלו כהלכה הולכות ומצטברות עד שאינכם יכולים עוד. זו בדיוק הנקודה בה יש לפנות ליועץ מקצועי, אדם שמסתכל על התמונה הכוללות ויכול לגשת לבעיה בצורה ניטרלית. על בני הזוג לקבל על עצמם תהליך אימון, תכנית עבודה הדרגתית אשר מטרתה להביא לשינוי אמיתי.

ייעוץ זוגי יכול להציל את הזוגיות שלך

אם הנכם חשים ייאוש או אכזבה בזוגיות הנוכחית שלכם – אל תרימו ידיים. נכון, מדובר בתכונות אופי או תבניות התנהגות שקשה לשנות, אך זו בדיוק הסיבה שרק אנשים מוסמכים מסוגלים לטפל במקרים מהסוג הזה. שיטתו של אהרן אבידן טובה הן ליחידים המתקשים למצוא זוגיות והן לזוגות הרוצים לשפר את יחסיהם. התהליך מתמקד בשינויי אופי, שיפור התדמית והביטחון העצמי, היפטרות מהרגלים מזיקים ועוד. לאורך התהליך המתאמן מקבל “שיעורי בית” אותם עליו לבצע בהתאם לתכנית עבודה ידועה מראש.

מעקב תדיר אחר ההתקדמות, שיחות עומק וליווי אישי מביאים לבסוף לתוצאות הרצויות. מתוך רצון אמיתי לעזור לאנשים לשנות את חייהם נובעת הנקודה החשובה הבאה : מתאמנים אשר מסיימים את תהליך האימון בהצלחה זוכים לקבל ייעוץ ותמיכה בחינם וללא הגבלת זמן לאחר תום תכנית האימון.

אהרן אבידן – ייעוץ זוגי בשיטה ייחודית

אהרון אבידן , בוגר התכנית להכשרת מורי דרך ומנטורים ליחסים וזוגיות באוניברסיטת בר אילן, הינו בוגר של 2 בתי ספר נוספים לאימון. אך בפועל – ניסיון חייו העשיר הוא הכלי הכי חזק שלו. לאחר שחווה כל משבר וסיטואציה אפשרית בזוגיות, אהרון מגיע עם רזומה רב שנים הן בצד התיאורטי והן בצד המעשי. שיטתו הייחודית משלבת הבנה אמיתית של הגוף והנפש, גישה נכונה לבני אדם ואינטואיציה חזקה העוזרת לו לראות מעבר לנאמר ולנראה מעל פני השטח. צרו קשר עם אהרן אבידן והתחילו בתהליך הצלת הזוגיות שלכם.

אימון זוגי

סוגי אימון נוספים שעשויים לעניין אותך

ייעוץ זוגי 2 ב'

יעוץ זוגי

להסבר מלא
משפרים חיי זוגיות

משפרים חיי זוגיות

להסבר מלא

זוגיות מוצלחת

להסבר מלא
אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

להסבר מלא
משבר בזוגיות

משבר בזוגיות

להסבר מלא

למה לחכות?!
חייגו עוד היום לשיחת הסבר מקיפה

Call Now Button להסבר מקיף ללא כל התחייבות