משבר בזוגיות

התמודדות עם משבר בזוגיות

לא נעים לחוות משבר בזוגיות. כמו כל משבר אחר בחיים, משבר מהסוג הזה מוביל אותנו לימים לא פשוטים הסוחטים מאיתנו אנרגיות רגשיות רבות. הדבר משפיע על התפקוד הכללי, מביא לירידה חדה במצב הרוח, בביצועים בעבודה ולאורך זמן גם פוגע בבריאות. מצבי מתח ולחץ מסוג זה אינם בריאים לכם ולסביבתכם לכן יש לטפל בהם בהקדם האפשרי. בין אם חוויתם משבר קטן או משבר עמוק שנמשך שנים ארוכות – ניתן לפתור זאת ע”י תהליך אימון זוגי המבוצע בהדרכת מאמן אישי (קואוצ’ר) מוסמך ובעל ניסיון.

חוויתם משבר בזוגיות ?

הרצון להישאר בזוגיות לצד קשיים שהולכים ונערמים במהלך השנים מותירים אותנו במצב של חוסר וודאות לגבי העתיד ולגבי הפעולות שעלינו לנקוט. בנקודה זו נכנס לתמונה המאמן האישי אשר מסוגל לתת לשני בני הזוג את הכלים הנכונים להתמודדות עם המציאות הסבוכה. שיטת האימון הייחודית של אהרן אבידן כוללת תהליך אימון הדרגתי הנובע מתוך הבנה אמיתית של הגוף והנפש.

המפגש הראשון ניתן בחינם ובו מתבצעת הערכה של מצב הזוגיות, לאחריו נעשה תיאום ציפיות ונבנית תכנית עבודה הכוללת מפגש פעם בשבוע, “שיעורי בית” שיש לבצע ומעקב שבועי ומתמיד אחר ביצוע המטלות. השיטה אינה עוסקת בססמאות אלא נותנת כלים מעשיים הניתן ליישם ביום יום ולהביא לשינוי משמעותי בחיים. שיתוף פעולה מלא, מחויבות והתמדה בתהליך יביאו לתוצאות מהירות ולממוצע מפגשים קצר מהרגיל.

מתמודדים בהצלחה עם משבר בזוגיות

עם האמונה וההכוונה הנכונה ניתן להגשים כל דבר בחיים. הגיע הזמן שתפסיקו לחבל בזוגיות שלכם בגלל הרגלים מגונים ותכונות אופי בעייתיות. בכל מרקם זוגיות ישנן בעיות אך לא מדובר בבעיות ללא פתרון. במקום להרים ידיים או להתפשר על המצב הקיים הצטרפו למאות הזוגות המתאמנים אצל הקואצ’ר אהרן אבידן ולומדים כיצד להכניס איזון לזוגיות להם, להתגבר על משקעי העבר ולהגיע לעתיד טוב יותר – למענם ולמען משפחתם.

 

משבר בזוגיות

 

כל אדם מתמודד עם קשיים שונים במהלך חייו, אך בשעה שרבים מאתנו מגלים משבר בזוגיות, אנו עשויים לשכוח את הדרך להתמודדות יעילה מולו. חשוב לזכור כי משברים אלו, גם במידה ונראים גדולים ומאיימים במיוחד, הרי שהם רק משברים, וניתן יהיה להתמודד עימם בעזרתו של אימון זוגי אשר מתבצע תחת הדרכתו של אהרן אבידן, קואוצ’ר ומאמן אישי מנוסה.

משבר בזוגיות לא חייב להיות גם הסוף

מערכת היחסים הזוגית הינה מסע אשר טומן בחובו לא מעט עליות וירידות, משברים לצד הצלחות ורגעים מתוקים ורומנטיים לצד ריבים כואבים וכעוסים. בדיוק כמו כל פן אחד בחיים שלנו, גם עם הזוגיות והמשברים בה יהיה עלינו ללמוד להתמודד בצורה שכולה ורגועה. בשלב הראשון יהיה עליכם לזכור כי משבר בזוגיות אינו בהכרח אומר כי הגעתם לסוף הדרך וכי לא ניתן יהיה להתגבר עליו.

בעזרת תקשורת זוגית נכונה והבנה הדדית ניתן יהיה ללמוד להכיר את הצרכים של הצד השני, את האתגרים עימם בן או בת הזוג נאלצים להתמודד ואף להעביר להם את הדרך בה אתם מתמודדים עם המצב הנתון. יחד, ובעזרתו של אימון זוגי, ניתן יהיה ללמוד לתקשר מחדש בצורה סבלנית וקשובה, כך ליצור תקשורת פתוחה ולבנות אמון הדדי זה בזו.

חשוב לציין כי התמודדות עם משבר בזוגיות לא יכול לכלול פתרון קסם מיידי. הדבר ידרוש מכם לעבור תהליך ארוך יחדיו. בשלב הראשון תתבצע הערכה של המצב הקיים, תיבנה תכנית עבודה ויוגדרו מטרות משותפות ברורות. כך, שלב אחר שלב, תוכלו למצוא את הדרך חזרה אחד לשני, ותלמדו כיצד להביא את הזוגיות שלכם לפריחה ושגשוג, גם בנוכחותם של קשיים ואתגרים שונים.

לומדים לצמוח ממשברים

מומלץ לזכור כי גם משברים בזוגיות שלנו יכולים להצביע על אפשרות לצמיחה מחודשת לעתיד מאוחד ואוהב יותר. הזוגיות שלכם הינה מעין ישות חיה בפני עצמה, אשר גודלת מתפתחת ללא הרף. על כן, גם משברים יכולים להוות את הזדמנות הזהב ללמוד מהמצב ולגדול יחד אל עבר עתיד משותף, מכבד ותקשורתי הרבה יותר.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support