משבר בזוגיות

התמודדות עם משבר בזוגיות

לא נעים לחוות משבר בזוגיות. כמו כל משבר אחר בחיים, משבר מהסוג הזה מוביל אותנו לימים לא פשוטים הסוחטים מאיתנו אנרגיות רגשיות רבות. הדבר משפיע על התפקוד הכללי, מביא לירידה חדה במצב הרוח, בביצועים בעבודה ולאורך זמן גם פוגע בבריאות. מצבי מתח ולחץ מסוג זה אינם בריאים לכם ולסביבתכם לכן יש לטפל בהם בהקדם האפשרי. בין אם חוויתם משבר קטן או משבר עמוק שנמשך שנים ארוכות – ניתן לפתור זאת ע”י תהליך אימון זוגי המבוצע בהדרכת מאמן אישי (קואוצ’ר) מוסמך ובעל ניסיון.

חוויתם משבר בזוגיות ?

הרצון להישאר בזוגיות לצד קשיים שהולכים ונערמים במהלך השנים מותירים אותנו במצב של חוסר וודאות לגבי העתיד ולגבי הפעולות שעלינו לנקוט. בנקודה זו נכנס לתמונה המאמן האישי אשר מסוגל לתת לשני בני הזוג את הכלים הנכונים להתמודדות עם המציאות הסבוכה. שיטת האימון הייחודית של אהרן אבידן כוללת תהליך אימון הדרגתי הנובע מתוך הבנה אמיתית של הגוף והנפש.

המפגש הראשון ניתן בחינם ובו מתבצעת הערכה של מצב הזוגיות, לאחריו נעשה תיאום ציפיות ונבנית תכנית עבודה הכוללת מפגש פעם בשבוע, “שיעורי בית” שיש לבצע ומעקב שבועי ומתמיד אחר ביצוע המטלות. השיטה אינה עוסקת בססמאות אלא נותנת כלים מעשיים הניתן ליישם ביום יום ולהביא לשינוי משמעותי בחיים. שיתוף פעולה מלא, מחויבות והתמדה בתהליך יביאו לתוצאות מהירות ולממוצע מפגשים קצר מהרגיל.

מתמודדים בהצלחה עם המשבר

עם האמונה וההכוונה הנכונה ניתן להגשים כל דבר בחיים. הגיע הזמן שתפסיקו לחבל בזוגיות שלכם בגלל הרגלים מגונים ותכונות אופי בעייתיות. בכל מרקם זוגיות ישנן בעיות אך לא מדובר בבעיות ללא פתרון. במקום להרים ידיים או להתפשר על המצב הקיים הצטרפו למאות הזוגות המתאמנים אצל הקואצ’ר אהרן אבידן ולומדים כיצד להכניס איזון לזוגיות להם, להתגבר על משקעי העבר ולהגיע לעתיד טוב יותר – למענם ולמען משפחתם.

 

התמודדות עם משבר בזוגיות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support