משבר בזוגיות

משבר בזוגיות

התמודדות עם משבר בזוגיות

לא נעים לחוות משבר בזוגיות. כמו כל משבר אחר בחיים, משבר מהסוג הזה מוביל אותנו לימים לא פשוטים הסוחטים מאיתנו אנרגיות רגשיות רבות. הדבר משפיע על התפקוד הכללי, מביא לירידה חדה במצב הרוח, בביצועים בעבודה ולאורך זמן גם פוגע בבריאות. מצבי מתח ולחץ מסוג זה אינם בריאים לכם ולסביבתכם לכן יש לטפל בהם בהקדם האפשרי. בין אם חוויתם משבר קטן או משבר עמוק שנמשך שנים ארוכות – ניתן לפתור זאת ע”י תהליך אימון זוגי המבוצע בהדרכת מאמן אישי (קואוצ’ר) מוסמך ובעל ניסיון.

  • חוויתם משבר בזוגיות ?

    הרצון להישאר בזוגיות לצד קשיים שהולכים ונערמים במהלך השנים מותירים אותנו במצב של חוסר וודאות לגבי העתיד ולגבי הפעולות שעלינו לנקוט. בנקודה זו נכנס לתמונה המאמן האישי אשר מסוגל לתת לשני בני הזוג את הכלים הנכונים להתמודדות עם המציאות הסבוכה. שיטת האימון הייחודית של אהרן אבידן כוללת תהליך אימון הדרגתי הנובע מתוך הבנה אמיתית של הגוף והנפש.

    המפגש הראשון ניתן בחינם ובו מתבצעת הערכה של מצב הזוגיות, לאחריו נעשה תיאום ציפיות ונבנית תכנית עבודה הכוללת מפגש פעם בשבוע, “שיעורי בית” שיש לבצע ומעקב שבועי ומתמיד אחר ביצוע המטלות. השיטה אינה עוסקת בססמאות אלא נותנת כלים מעשיים הניתן ליישם ביום יום ולהביא לשינוי משמעותי בחיים. שיתוף פעולה מלא, מחויבות והתמדה בתהליך יביאו לתוצאות מהירות ולממוצע מפגשים קצר מהרגיל.

    מתמודדים בהצלחה עם משבר בזוגיות

    עם האמונה וההכוונה הנכונה ניתן להגשים כל דבר בחיים. הגיע הזמן שתפסיקו לחבל בזוגיות שלכם בגלל הרגלים מגונים ותכונות אופי בעייתיות. בכל מרקם זוגיות ישנן בעיות אך לא מדובר בבעיות ללא פתרון. במקום להרים ידיים או להתפשר על המצב הקיים הצטרפו למאות הזוגות המתאמנים אצל הקואצ’ר אהרן אבידן ולומדים כיצד להכניס איזון לזוגיות להם, להתגבר על משקעי העבר ולהגיע לעתיד טוב יותר – למענם ולמען משפחתם.


משבר בזוגיות

סוגי אימון נוספים שעשויים לעניין אותך

יעוץ זוגי

יעוץ זוגי

להסבר מלא
יעוץ זוגי בתל אביב

יעוץ זוגי בתל אביב

להסבר מלא
משבר הפרידה

משבר הפרידה

להסבר מלא
ייעוץ זוגי

אימון זוגי

להסבר מלא
לשמור על זוגיות טובה

לשמור על זוגיות טובה

להסבר מלא

למה לחכות?!
חייגו עוד היום לשיחת הסבר מקיפה

Call Now Button להסבר מקיף ללא כל התחייבות