קאוצ’ר 

אנשי מקצוע רבים טוענים, שלא פעם ההבדל בין כאלה שגדלו להיות אנשים מצליחים לבין כאלה שלא, זה עצם העובדה שהיה מי שהקשיב להם בילדותם, היה מי שליווה אותם ועודד אותם לנסות ולהתנסות. לצערנו הרב, הרבה פעמים זה לא קורה, לא בגלל חוסר איכפתיות או חוסר רצון אלא בגלל חוסר הבנה של המצב בו נמצא הילד וחוסר יכולת להבין שהוא צריך לקבל כלים ועזרה חיצוניים.

לשם כך בדיוק קיים קואצר ובפרט קואצר לילדים. אנשים מבוגרים מכירים את המונח קואצר, שכן הם פוגשים אותו בעבודה, בזוגיות ובמקרים אחרים, הם משתמשים בו בשביל לקבל כלים שונים שיעזרו להם לפעול בצורה חכמה יותר, בצורה יעילה ותועלתנית יותר. במקרים מסוימים הורים דואגים להביא קואצ’ר למשפחה, כשהם רואים שהמצב המשפחתי הוא לא טוב ודורש טיפול חיצוני.

אך יש הורים שנמנעים מלהביא קואוצר במקרה בו הילדים צריכים, בין אם זה קואצ’ר לילדים או קואצ’ר לנוער. יש לכך מספר סיבות, מלבד העובדה שלעיתים זה קורה בגלל חוסר הבנה של המצב בו נמצא הילד. הסיבה העיקרית לכך היא תחושת גאווה, הרי הם ההורים של הילד והם אמורים לטפל בו ולדעת מה טוב עבורו, אם הם צריכים להזמין קואצר, זה סימן בשבילם שהם לא מספיק טובים. סיבה שנייה נפוצה היא, לפי הורים רבים, ילד לא אמור להיות בטיפול, לא של פסיכולוג ולא של קואצר. זו גישה שמרנית שטוענת שילד צריך לשחק וליהנות ולא לטפל ברגשות או במחשבות שלו.

כמובן, ששני המקרים אינם נכונים. עצם זה שהורים שוכרים קואצר, לא אומר כלום עליהם כהורים או כבני אדם. אם כבר זה אומר עליהם דברים טובים, זה אומר שהם אוהבים את הילדים שלהם, דואגים להם ומכירים בכך שאין להם את כל הכלים לעזור להם, ולכן הם מביאים איש מקצוע שיכול לעזור להם.

לגבי השאלה באיזה גיל זה נכון והאם בכלל ילדים ובני נוער צריכים להיות במסגרת עבודה של קואצר, ובכן התשובה היא, שעם השנים אנחנו לומדים שככל שמתחילים יותר מוקדם, במידת הצורך כמובן, זה רק יכול לעזור. הרבה פעמים ילד מתבייש לדבר עם הוריו ובני משפחתו, וכן עם מורים או חברים, והוא צריך מקום בו הוא יכול לפרוק את מה שהוא מרגיש, לשם כך הוא יכול להיעזר בקואצר שהוא איש מקצוע, אשר ידבר איתו ויעזור לנו.

אם גם אתם מרגישים שהילד שלכם צריך את זה, אתם מוזמנים לפנות אלי, אהרון אבידן, מאמן אישי, קואצ’ר למשפחה, נוער וילדים. אתם יכולים לפנות אלי בטלפון או דרך האתר שלי ואני אשמח לשמוע כיצד אני יכול לעזור, לקבוע איתכם פגישה ולהתחיל בתוכנית טיפול איתכם, או עם הילד שלכם. פנו אלי עוד היום ונקבע פגישה במועד שנוח לכם.

במידה וגם אתם מרגישים כי החיים הובילו אתכם למבוי סתום, ככל הנראה שהגיע הזמן להכיר את אהרן אבידן, קאוצ’ר ומאמן אישי מנוסה. גישת עבודתו של אהרן מתמקדת בהתאמת התהליך בצורה אישית ויצירתית לכל אדם באשר הוא. שכן כל אחד הוא עולם מיוחד במינו ועל כן יוכל להיעזר בגישה אשר מותאמת לו באופן אישי. העולם לא חייב להיות גדול, מפחיד ומאיים. צרו קשר כבר היום וגלו את דרך ההתמודדות היעילה והמתאימה ביותר בעבורכם עם הקשיים שהחיים מציבים בפניכם.

מה הופך קאוצ’ר למאמן אישי מוצלח?

בחירתו של קאוצ’ר אינה משימה פשוטה כלל, ולא תמיד נוכל לדעת איך לאתר את איש המקצוע המוצלח ביותר. המשיכו לקרוא וגלו את הנקודות החשובות בעבודתו של הקאוצ’ר שלמעשה הופכות אותו למאמן אישי מוצלח במיוחד.

  • אין תבנית קבועה – חשוב להבין כי בדיוק כפי שכל אדם שונה מאחד לשני, הרי שגם צורת עבודתו של הקואוצ’ר חייבת להיות מותאמת כלפי המתאמן. כל אדם צועד בדרך משלו ועל כן חשוב יהיה לוודא כי מי שמכוון אתכם לשביל המתאים לכם, לוקח בחשבון את החולשות והחוזקות האישיות שלכם ומתאים את הדרך אליהן.
  • מפשטים את העולם – פעמים רבות העולם נדמה כגדול מאיים, חוסם כל אפשרות לעתיד מאושר וטוב יותר. קואוצ’ר מקצועי יהיה זה אשר יצליח לקחת גם את הדבר המורכב והמסובך ביותר בעיניכם ולגרום לו להיראות כפשוט ביותר. כן טמון הסוד להתמודדות יעילה יותר עם המכשולים שהחיים מציבים בפנינו.
  • מתמקדים באינדיבידואל – באימון אישי מתבסס על היכולת של האדם לקדם את עצמו אל עבר מטרותיו. לא בחוסר היכולת שלו להשלים משימות שונות. על כן, במהלך האימונים קואוצ’ר טוב יסייע לכם להתמקד בחיזוק יכולת ההתמודדות שלכם עם העולם שסביב.

קאוצ’ר להחזרת  השליטה לידיים שלכם

בעזרתו של אהרן אבידן, תוכלו גם אתם ללמוד איך לתפוס שליטה על החיים שלכם, לבחור בצורה מושכלת ונבונה את הדרך בה יהיה עליכם לצעוד ולאגור את הכוחות אשר ילוו אתכם במהלך הדרך והקשיים אשר עשויה להכיל.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support