קאוצ’ר 

אנשי מקצוע רבים טוענים, שלא פעם ההבדל בין כאלה שגדלו להיות אנשים מצליחים לבין כאלה שלא, זה עצם העובדה שהיה מי שהקשיב להם בילדותם, היה מי שליווה אותם ועודד אותם לנסות ולהתנסות. לצערנו הרב, הרבה פעמים זה לא קורה, לא בגלל חוסר איכפתיות או חוסר רצון אלא בגלל חוסר הבנה של המצב בו נמצא הילד וחוסר יכולת להבין שהוא צריך לקבל כלים ועזרה חיצוניים.

לשם כך בדיוק קיים קואצר ובפרט קואצר לילדים. אנשים מבוגרים מכירים את המונח קואצר, שכן הם פוגשים אותו בעבודה, בזוגיות ובמקרים אחרים, הם משתמשים בו בשביל לקבל כלים שונים שיעזרו להם לפעול בצורה חכמה יותר, בצורה יעילה ותועלתנית יותר. במקרים מסוימים הורים דואגים להביא קואצ’ר למשפחה, כשהם רואים שהמצב המשפחתי הוא לא טוב ודורש טיפול חיצוני.

אך יש הורים שנמנעים מלהביא קואוצר במקרה בו הילדים צריכים, בין אם זה קואצ’ר לילדים או קואצ’ר לנוער. יש לכך מספר סיבות, מלבד העובדה שלעיתים זה קורה בגלל חוסר הבנה של המצב בו נמצא הילד. הסיבה העיקרית לכך היא תחושת גאווה, הרי הם ההורים של הילד והם אמורים לטפל בו ולדעת מה טוב עבורו, אם הם צריכים להזמין קואצר, זה סימן בשבילם שהם לא מספיק טובים. סיבה שנייה נפוצה היא, לפי הורים רבים, ילד לא אמור להיות בטיפול, לא של פסיכולוג ולא של קואצר. זו גישה שמרנית שטוענת שילד צריך לשחק וליהנות ולא לטפל ברגשות או במחשבות שלו.

כמובן, ששני המקרים אינם נכונים. עצם זה שהורים שוכרים קואצר, לא אומר כלום עליהם כהורים או כבני אדם. אם כבר זה אומר עליהם דברים טובים, זה אומר שהם אוהבים את הילדים שלהם, דואגים להם ומכירים בכך שאין להם את כל הכלים לעזור להם, ולכן הם מביאים איש מקצוע שיכול לעזור להם.

לגבי השאלה באיזה גיל זה נכון והאם בכלל ילדים ובני נוער צריכים להיות במסגרת עבודה של קואצר, ובכן התשובה היא, שעם השנים אנחנו לומדים שככל שמתחילים יותר מוקדם, במידת הצורך כמובן, זה רק יכול לעזור. הרבה פעמים ילד מתבייש לדבר עם הוריו ובני משפחתו, וכן עם מורים או חברים, והוא צריך מקום בו הוא יכול לפרוק את מה שהוא מרגיש, לשם כך הוא יכול להיעזר בקואצר שהוא איש מקצוע, אשר ידבר איתו ויעזור לנו.

אם גם אתם מרגישים שהילד שלכם צריך את זה, אתם מוזמנים לפנות אלי, אהרון אבידן, מאמן אישי, קואצ’ר למשפחה, נוער וילדים. אתם יכולים לפנות אלי בטלפון או דרך האתר שלי ואני אשמח לשמוע כיצד אני יכול לעזור, לקבוע איתכם פגישה ולהתחיל בתוכנית טיפול איתכם, או עם הילד שלכם. פנו אלי עוד היום ונקבע פגישה במועד שנוח לכם.

במידה וגם אתם מרגישים כי החיים הובילו אתכם למבוי סתום, ככל הנראה שהגיע הזמן להכיר את אהרן אבידן, קאוצ’ר ומאמן אישי מנוסה. גישת עבודתו של אהרן מתמקדת בהתאמת התהליך בצורה אישית ויצירתית לכל אדם באשר הוא. שכן כל אחד הוא עולם מיוחד במינו ועל כן יוכל להיעזר בגישה אשר מותאמת לו באופן אישי. העולם לא חייב להיות גדול, מפחיד ומאיים. צרו קשר כבר היום וגלו את דרך ההתמודדות היעילה והמתאימה ביותר בעבורכם עם הקשיים שהחיים מציבים בפניכם.

מה הופך קאוצ’ר למאמן אישי מוצלח?

בחירתו של קאוצ’ר אינה משימה פשוטה כלל, ולא תמיד נוכל לדעת איך לאתר את איש המקצוע המוצלח ביותר. המשיכו לקרוא וגלו את הנקודות החשובות בעבודתו של הקאוצ’ר שלמעשה הופכות אותו למאמן אישי מוצלח במיוחד.

  • אין תבנית קבועה – חשוב להבין כי בדיוק כפי שכל אדם שונה מאחד לשני, הרי שגם צורת עבודתו של הקואוצ’ר חייבת להיות מותאמת כלפי המתאמן. כל אדם צועד בדרך משלו ועל כן חשוב יהיה לוודא כי מי שמכוון אתכם לשביל המתאים לכם, לוקח בחשבון את החולשות והחוזקות האישיות שלכם ומתאים את הדרך אליהן.
  • מפשטים את העולם – פעמים רבות העולם נדמה כגדול מאיים, חוסם כל אפשרות לעתיד מאושר וטוב יותר. קואוצ’ר מקצועי יהיה זה אשר יצליח לקחת גם את הדבר המורכב והמסובך ביותר בעיניכם ולגרום לו להיראות כפשוט ביותר. כן טמון הסוד להתמודדות יעילה יותר עם המכשולים שהחיים מציבים בפנינו.
  • מתמקדים באינדיבידואל – באימון אישי מתבסס על היכולת של האדם לקדם את עצמו אל עבר מטרותיו. לא בחוסר היכולת שלו להשלים משימות שונות. על כן, במהלך האימונים קואוצ’ר טוב יסייע לכם להתמקד בחיזוק יכולת ההתמודדות שלכם עם העולם שסביב.

קאוצ’ר להחזרת  השליטה לידיים שלכם

בעזרתו של אהרן אבידן, תוכלו גם אתם ללמוד איך לתפוס שליטה על החיים שלכם, לבחור בצורה מושכלת ונבונה את הדרך בה יהיה עליכם לצעוד ולאגור את הכוחות אשר ילוו אתכם במהלך הדרך והקשיים אשר עשויה להכיל.

קואצ'ר מומלץ

קואצ’ר במרכז

אנשים רבים שפועלים במישור העסקי, בפרט עצמאיים אשר צריכים למצוא את דרכם בעולם סבוך ומסובך שכולל תחרויות קשות עם יריבים לא פשוטים, תוכניות עסקיות שלא תמיד יוצאות לפועל כפי שהם מצפים, ואינספור דברים לא צפויים שיכולים להשפיע על ההתנהלות העסקית וכתוצאה מכך, גם על התוצאות שלהם, מבינים שהם אינם יכולים לפעול לבד, הם צריכים לקבל עזרה מאיש מקצוע.

רבים שוכרים לשם כך קואצ’ר אשר מעביר להם מפגשי קואצ’ינג לעסקים. מדובר באיש מקצוע שמכיר את התחום העסקי מרבדים שונים, יודע כיצד לגשת לדברים בצורות ייחודיות ומביא עמו זווית ראיה אחרת. אחת הבעיות הקשות של אנשי עסקים רבים בפרט כשמדובר בחבר’ה צעירים שחדשים בתחום שלהם היא, חוסר היכולת להסתכל על הדברים מנקודות מבט שונות, חוסר היכולת להתבונן על הדברים מזוויות אחרות. הרבה פעמים הם חושבים על התהליך בצורה מסוימת וחוששים להסתכל עליו אחרת. זה אחד מהתפקידים של קואצ’ר.

קואצ’ינג עסקי זה תהליך לא מורכב, אך הוא דורש הרבה תשומת לב ויכולת להתבונן בפרטים שונים ולדעת כיצד לחבר ביניהם. מדובר בתהליך שעל פי רוב נמשך זמן מה, ולא מדובר בתהליך של “זבנג וגמרנו”. מאחר ויש צורך לבנות דרך מסוימת, לבנות סגנון עבודה ולעקוב אחריו, לעקוב אחרי הדרך שיוצרים בשביל לראות האם היא מביאה תוצאות, האם היא מובילה את העסק אל המקום בו בעליו רוצים אותו.

חשוב לומר, הרבה פעמים נהוג להזמין קואצ’ינג עסקי במצבים שונים, בין אם זה במצבי משבר כאופציה אחרונה לפני פירוק או סגירה, בין אם מדובר במצב של התקדמות עד נקודה מסוימת ואז יש סטגנציה, במקרים מסוימים, יש מי שמזמין קואצ’ר כשיש משבר נקודתי שצריך לפתור אותו (בעסק עצמו, בין העובדים, משבר מוטיבציה ועוד), וכן יש מקרים בהם נהוג להזמין קואצ’ר דווקא שהדברים הם טובים והכל זורם כמו שרוצים. בנקודה זו, רוצים לעלות רמה, לעלות כיתה, האופציה לעשות זאת היא באמצעות איש חיצוני שמתהווה את הדרך ונותן את הכלים לשם כך.

כאמור, אנחנו יכולים לחלק את התחום של קואצ’ינג לעסקים לקבוצות שונות, ביניהן, קוא’צינג עסקי שמיועד לאנשי עסקים שמחפשים דרכים ליזום ולהרוויח, ובין קואצ’ינג לעצמאיים שמיועד לא פעם, למי שמחפש קהלים חדשים, מחפש דרכים לעבור מעולם של שכירים לעולם של עצמאיים, מחפש כיצד להתמודד עם התחרות הרבה שקיימת בתחום שלו ועוד. ישנם הבדלים רבים וצריך לשים לב אליהם.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על התחום של קואצ’ינג לעסקים ובכלל על תפקידו של קואצ’ר, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, אהרון אבידן, מאמן אישי לעסקים ולעצמאיים. פנו אלי עוד היום ואשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה על מנת שנוכל להתחיל לעבוד ביחד ולגלות עולמות חדשים שיכולים לעזור לכם. 

קואצ’ר תל אביב

במידה וגם אתם מוצאים את עצמכם מרגישים תקועים ללא תקווה להמשך הדרך ולא רוצים להמשיך לצעוד באותו שביל עגום, דעו כי יש בידכם את הכוח הנחוץ להתמודדות יעילה עם כל אותם הקשיים שמעכירים את יומכם, זאת באמצעות  פניה אל שירותיו המיומנים של אהרן אבידן, קאוצ’ר ומאמן אישי מנוסה. עבודתו של אהרן מתמקדת בהתאמת גישה אימונית ותכנית עבודה אישית בהתאמה למטרותיו  של כל מתאמן והקשיים עמם הוא נאלץ להתמודד על בסיס יומיומי.

קואצ’ר – בוחרים באיש מקצוע מתאים

על מנת להבטיח את קבלת הסיוע וההדרכה המיומנת והנחוצה לכם, זאת בהתאמה אישית ומדויקת לכל צורך שלכם, חשוב יהיה לוודא כי אתם אכן בוחרים בשירותיו של קואוצ’ר מתאים לכם. ביצוע הבחירה בצורה הנכונה ביותר בעבורכם תתבצע בשעה שתקדישו את מלוא תשומת ליבכם גם לנקודות הבאות:

  • הכשרה מקצועית – וודאו כי מדובר באדם אשר מחזיק בהסמכה הנחוצה לביצוע עבודתו בצורה האפקטיבית ביותר. זאת על פני מגוון רחב של תחומים, החל מהכשרה למנטורים ועד לקורסים בשיווק, ניהול משא ומתן וכל הסמכה אשר תעניק לו את הכלים הנחוצים שיעזרו בהדרכה שלכם להתפתחות אישית.
  • המלצות – התעניינו בהמלצות של מתאמניו הקודמים של הקואוצ’ר. קראו סיפורי הצלחה ותוכלו לקבל חוות דעת רלוונטית לכם לגבי המסע אליו אתם עומדים לצאת.
  • קשר אישי – אל תוותרו על פגישת היכרות עם הקואוצ’ר, שהרי כך תוכלו להכיר אותו בצורה אישית, להבין האם הוא אכן קשוב לכם, נותן תחושת נוחות וביטחון ומציע את הגישה הנחוצה לכם, בין אם קשוחה או רכה יותר.

אהרן אבידן – קואצ’ר מומלץ בתל אביב

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לבקש את הסיוע הנחוץ להם בכדי לעלות על הדרך הנכונה, להתמודד עם האתגרים של החיים  ולהתקדם אל עבר השגת  כל אותן המטרות האישיות שלהם. אהרן אבידן – קואוצ’ר מיומן ומנוסה שמח לעמוד לשירותכם וילווה אתכם בכל שלב ושלב. זאת החל מהצבת מטרות להגשמה, דרך תכנון הדרך ועד להתקדמות בה עד להשגת המטרה האישית שלכם. צרו קשר עם אהרן באתר או במספר הטלפון 077-8048289.

קואצ'ר מומלץ בתל אביב- אהרון אבידן

מהו קואצ’ר?

במשפט אחד, קואוצ’ר זהו מאמן אישי העוזר למתאמנים להגיע למקום שהם שואפים להגיע אליו מבחינה אישית, הן בתחום הקריירה, הן בתחום הזוגיות והן בהנאה היומיומית שלהם.

למה הכוונה ? 

פעמים רבות בחיינו אנו נתקלים במחסום, במשהו שמפריע לנו להתקדם לעבר המקום שדמיינו, משהו שלא מאפשר לנו לחוות את העולם בצורה שרצינו. במרבית הפעמים מדובר במחסום פסיכולוגי, אוסף אמונות הרסניות שיש לנו בראש שמפריעות לנו, הרגלים רעים שנוצרו במהלך השנים. הרגלים אלה שירתו אותנו בעבר ויצרו את מי שאנחנו היום, אך הסוד הוא להיות גמיש, להתפתח ולהשתנות לאורך זמן.

קואצ’ר – מורה לחיים

לא כל אחד מסוגל לעשות את השינוי בכוחות עצמו. לשבור הרגלים ותבניות התנהגות שאנו אפילו לא מודעים אליהן היא משימה כמעט בלתי אפשרית. ממש כפי שאנחנו נעזרים בחבר או הורה שייעץ לו בשעת צרה נקודתית – כך אנו מוכרחים לפנות מאמן אישי במידה ואנו רוצים להטמיע שינוי משמעותי באופי ובהתנהגות שלנו. קואצ’ר טוב ידע לשים מולנו מראה מדויקת שתסביר באופן מדויק את הבעיות שלנו ומה הגורם להן. זוהי בדיוק ההתמחות של אהרן אבידן אשר כבר שנים ארוכות עוסק בייעוץ והכוונה לאנשים המעוניינים לפרוץ את מחסום החיים. אותו מחסום שתוקע אותם במקום ולא מאפשר להם להתפתח מבחינה מקצועית וזוגית.

אהרן אבידן – הקואצ’ר שלך

אומרים שהכל בראש – והאמת שהם צודקים. שמי אהרן אבידן ואני מזמין אותך לחולל שינוי מהותי בחיים שלך. תהליך זה נועד לכל אדם שמרגיש כי הוא יכול ליהנות מהחיים האלה יותר, לחוות סיפוק מכל דבר, להגשים את היעדים ששמת לעצמך לפני שנים והיטשטשו במהלך הזמן, לשפר את הבריאות והתחושה הכללית, לרכוש בטחון שיעזור בניהול משא ומתן וקידום עסקי, או במילים אחרות – תהליך זה נועד להפוך כל אחד לאדם מוצלח ומצליח. פנה אלי לאימון אישי ותן לי להוציא ממך את המקסימום.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support