קואוצ’ינג

קואוצ’ינג

קואצ’ינג – אימון דרך בכל התחומים

מאמר זה יעזור לכם להבין מהו קואצ’ינג ומיהו הקואצ’ר, קרי, מהו אימון ומיהו המאמן. בשנים האחרונות אנשים רבים בוחרים להשיג מטרה מסוימת בחייהם על ידי השכרת שירותיהם של קואצ’רים שעוזרים להם באמצעות תהליך אימון להשיג את אותה מטרה שחשובה להם כל כך.

קואצ’ינג – דברים חשובים אודות אימון

אימון לכל דבר- האימון אינו תהליך פסיכולוגי כמו שיחות עם פסיכולוג. כאן מדובר על אימון שדומה למדי לאימון ספורט. המאמן והמאומן קובעים מטרה שלשמה מתחילים את תהליך האימון, המאמן רושם תכנית מסודרת שכוללת עד 12 מפגשים, תרגילים בבית ומתן כלים שונים בפגישות להשגת המטרה ומדי פגישה נבחנת ההתקדמות לקראת המטרה, הגורמים המעכבים מבחינה התנהגותית וכל דבר אחר שמעכב את אותו אדם מלהגיע למטרה. המאומן הוא אינו מטופל ודבר זה חשוב לדעת. הוא אדם שלם עם מטרות בחיים שנעזר בתהליך קואוצינג על מנת להגיע אל אותה מטרה.

זמנים- תמיד תוחמים תהליך קואצ’ינג בזמנים מוגדרים מראש. תהליך זה יימשך עד 12 מפגשים והמאמן מחויב לתוצאות.

פעולות- בניגוד לטיפול פסיכולוגי בו אדם מגיע לכל מיני תובנות אודות עצמו וחייו, אימון מתבסס על פעולה ותוצאה ומחויב לדפוס זה. קואוצ’רים תמיד יניעו את המאומנים שלהם לפעולה או סט פעולות שיעזרו להם להגיע אל אותה תוצאה מיוחלת.

קואצ’ינג – תמיד מצליחים

אנו חיים בעולם אינסטנט ורוב האנשים מעוניינים לראות תוצאות תוך פרק זמן קצר ומוגדר. קואוצ’ינג הוא אחד התחומים הרלוונטיים ביותר לכל אדם שמעוניין לקבוע מטרה ולהשתמש בארגז כלים ובהנחיה המקצועית של מומחה בתחום האימון על מנת להשיג אותה. תהליך זה ממוקד, קצר והעלות שלו נמוכה יותר מעלות תהליכים ארוכים אצל אנשי מקצוע אחרים בתחום הפסיכולוגיה. קואוצ’רים תמיד מחויבים להצלחה של המאומן שלהם. כאן מדובר על תחום שמותאם למציאות הקיימת, תחום שמצליח להוכיח לכל אחד שהוא יכול להשיג את אותם דברים בהם הוא מעוניין בחייו באמצעות תהליך נכון וממוקד של אימון שבא לידי ביטוי באמצעות תכנית שמותאמת לו באופן אישי.

לסיכום, אם אתם מצויים בפרשת דרכים בחייכם האישיים או המקצועיים ואתם חשים שאתם חייבים לעשות מהלך מסוים שיוביל אתכם לתוצאה מסוימת בה אתם מעוניינים, אך עד היום לא הצלחתם להגיע אל התוצאה הזאת בעצמכם, קואצ’ינג הוא התשובה בשבילכם.


קאוצ'ינג

סוגי אימון נוספים שעשויים לעניין אותך

קאוצ'נג מומלץ

קואוצ’ינג מומלץ

להסבר מלא
העלאת ביטחון עצמי

העלאת ביטחון עצמי

להסבר מלא
אימון עסקי

אימון עסקי

להסבר מלא
אימון אישי ועסקי

אימון אישי ועסקי

להסבר מלא
אימון קריירה

אימון קריירה

להסבר מלא

למה לחכות?!
חייגו עוד היום לשיחת הסבר מקיפה

Call Now Button להסבר מקיף ללא כל התחייבות