קואצ’ר

מהו קואצ’ר?

במשפט אחד, קואוצ’ר זהו מאמן אישי העוזר למתאמנים להגיע למקום שהם שואפים להגיע אליו מבחינה אישית, הן בתחום הקריירה, הן בתחום הזוגיות והן בהנאה היומיומית שלהם.

למה הכוונה ? 

פעמים רבות בחיינו אנו נתקלים במחסום, במשהו שמפריע לנו להתקדם לעבר המקום שדמיינו, משהו שלא מאפשר לנו לחוות את העולם בצורה שרצינו. במרבית הפעמים מדובר במחסום פסיכולוגי, אוסף אמונות הרסניות שיש לנו בראש שמפריעות לנו, הרגלים רעים שנוצרו במהלך השנים. הרגלים אלה שירתו אותנו בעבר ויצרו את מי שאנחנו היום, אך הסוד הוא להיות גמיש, להתפתח ולהשתנות לאורך זמן.

קואצ’ר – מורה לחיים

לא כל אחד מסוגל לעשות את השינוי בכוחות עצמו. לשבור הרגלים ותבניות התנהגות שאנו אפילו לא מודעים אליהן היא משימה כמעט בלתי אפשרית. ממש כפי שאנחנו נעזרים בחבר או הורה שייעץ לו בשעת צרה נקודתית – כך אנו מוכרחים לפנות מאמן אישי במידה ואנו רוצים להטמיע שינוי משמעותי באופי ובהתנהגות שלנו. קואצ’ר טוב ידע לשים מולנו מראה מדויקת שתסביר באופן מדויק את הבעיות שלנו ומה הגורם להן. זוהי בדיוק ההתמחות של אהרן אבידן אשר כבר שנים ארוכות עוסק בייעוץ והכוונה לאנשים המעוניינים לפרוץ את מחסום החיים. אותו מחסום שתוקע אותם במקום ולא מאפשר להם להתפתח מבחינה מקצועית וזוגית.

אהרן אבידן – הקואצ’ר שלך

אומרים שהכל בראש – והאמת שהם צודקים. שמי אהרן אבידן ואני מזמין אותך לחולל שינוי מהותי בחיים שלך. תהליך זה נועד לכל אדם שמרגיש כי הוא יכול ליהנות מהחיים האלה יותר, לחוות סיפוק מכל דבר, להגשים את היעדים ששמת לעצמך לפני שנים והיטשטשו במהלך הזמן, לשפר את הבריאות והתחושה הכללית, לרכוש בטחון שיעזור בניהול משא ומתן וקידום עסקי, או במילים אחרות – תהליך זה נועד להפוך כל אחד לאדם מוצלח ומצליח. פנה אלי לאימון אישי ותן לי להוציא ממך את המקסימום.

קואצ'ר

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support